Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Kombi na Dniach Strzałkowa

Zespół Kombi będzie gwiazdą jubileuszowych Dni Strzałkowa. Święto gminy w tym roku zostanie zorganizowane już po raz dwudziesty!

Dni Strzałkowa na stałe wpisały się już do kulturalnego kalendarza gminy. Impreza co roku przyciąga rzesze mieszkańców, głównie ze względu na zapraszane gwiazdy. Tym razem gościem specjalnym będzie, dobrze wszystkim znany, zespół Kombi. Podczas koncertu usłyszymy zarówno piosenki z najnowszej płyty „Wszystko jest jak pierwszy raz”, nie zabraknie też  nieśmiertelnych hitów grupy.

Zanim Kombi wyjdzie na scenę, na mieszkańców czekać będzie wiele innych atrakcji. Dni Strzałkowa rozpoczną się bowiem już w piątek 20 czerwca, turniejem tenisa ziemnego. Sobota to z kolei zmagania piłkarskie na Orliku i Dzień Rodziny w Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie. Tradycyjnie, kulminacyjnym dniem imprezy będzie niedziela. O 12:00 w kościele pw. św. Doroty odprawiona zostanie Msza św. w intencji mieszkańców gminy, a popołudniu na boisku za halą sportową główne obchody Dni Strzałkowa. Swoje artystyczne zdolności zaprezentują przedstawiciele wszystkich jednostek organizacyjnych gminy oraz zaproszone zespoły. Całość zakończy zabawa taneczna i pokaz sztucznych ogni.

Dariusz Grzywiński, wójt gminy Strzałkowo

 

 

Przypominamy, jubileuszowe Dni Strzałkowa odbędą się w dniach 20-22 czerwca. Występ zespołu Kombi w niedzielę o 19:00. Zapraszamy!

FOTO: wikimedia.org

*Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *