Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Komendant odchodzi. Zmiana szefa słupeckiej Policji.

Zmiany na stanowisku komendanta mają nastąpić wkrótce w Komendzie Powiatowej Policji w Słupcy.

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że z dniem jutrzejszym pracę w Słupcy zakończy insp. Maciej Kusz. Jak udało nam się dowiedzieć ma on zostać komendantem KPP w Wągrowcu, miasta w którym aktulnie zamieszkuje.

Maciej Kusz komendantem KPP w Słupcy był od lipca 2016 roku. Wówczas na tym stanowisku zastąpił Zbigniewa Malinę.

O tym, kto zajmie jego miejsce w najbliższym czasie zadecyduje Komendant Wojewódzki. Do tego momentu obowiązki komendanta w Słupcy będzie pełnił jego dotychczasowy zastępca mł.insp. Jan Rabiej.


Najnowsze komentarze
  • Komendant Maciej super fajny uprzejmy i rzeczowy facet. Szkoda ze odchodzi ze Słupcy.Chlopaki napewno są lekko zaszokowany. Dobry szef zdarza się bardzo żądło. Na przykład ja Komendant Jan Krauze.

  • I bardzo dobrze ze odchodzi !!! Ten Pan przyczynił się do całkowitego rozwalenia organizacji pracy w komendzie w Słupcy i całkowitego zepsucia relacji pomiędzy policjantami tej jednostki poprzez nieprzejrzyste populistyczne decyzje kadrowe, które w konsekwencji przyczyniły się i doprowadziły do rezygnacji z zajmowanych przez kilkanaście lat przez policjantów stanowisk lub przedwczesnego skorzystania z prawa emerytalnego i odchodzenia z pracy w tej jednostce.
    Popieranie i awansowanie niewykształconych sygnalistów i donosicieli policyjnych było na porządku dziennym przez okres jego władztwa. Wielu ludzi ucierpiało za tego Pana i to ludzi którzy są policjantami z prawdziwego zdarzenia, a nie tymi którzy tylko noszą niebieską koszulę i spodnie z napisem POLICJA i donoszą na kolegów z pracy bo nic innego nie potrafią i których to w rezultacie się nagradza wyróżnia i awansuje za brak wiedzy doświadczenia, kreatywności i wielu innych cech niezbędnych do wykonywania tego zawodu.

    • Jak ci nie pasuje to sobie Sete walnie a nie pojawiasz takiego dobrego oficera i obiektywnego szefa

      • Setkę sobie wypij

  • Sygnalistów było wielu ..a propos kto teraz będzie komendant?

Dodaj komentarz