Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Komitet Agnieszki Łechtańskiej zaprezentował kandydatów

Swoich kandydatów w Wyborach Samorządowych zaprezentowała Agnieszka Łechtańska, kandydatka na wójta Gminy Słupca.

– Jeszcze tylko 57 dni do wyborów samorządowych . Z KWW Agnieszki Łechtańskiej „Łączy nas Gmina”, o Państwa zaufanie ubiegać się będą następujące osoby.

KWW Agnieszki Łechtańskiej „Łączy nas Gmina” wystawia kandydatów na radnych we wszystkich okręgach.

Wybierzmy na radnych osoby, które odpowiedzialnie będą reprezentowały sprawy wszystkich mieszkańcow Gminy Słupca i będą otwarte na wprowadzanie pozytywnych zmian – czytamy na facebooku Agnieszki Łechtańskiej.

 

Kandydaci na radnych Gminy Słupca:

Okręg wyborczy nr 1 – Julia Bagrowska
Okręg wyborczy nr 2 – Joanna Przybylska
Okręg wyborczy nr 3 – Mateusz Walczak
Okręg wyborczy nr 4 – Damian Nowakowski
Okręg wyborczy nr 5 – Katarzyna Dalke
Okręg wyborczy nr 6 – Marcin Adamczyk
Okręg wyborczy nr 7 – Kazimierz Spławski
Okręg wyborczy nr 8 – Leszek Woźniak
Okręg wyborczy nr 9 – Barbara Zaradzka
Okręg wyborczy nr 10 – Łukasz Graczyk
Okręg wyborczy nr 11 – Adrian Wrotecki
Okręg wyborczy nr 12 – Marek Graczyk
Okręg wyborczy nr 13- Marek Spychalski
Okręg wyborczy nr 14 – Jan Ławniczak
Okręg wyborczy nr 15 – Grażyna Borkowicz

Kandydatka do Rady Powiatu Słupeckiego z terenu Gminy Słupca okręg nr 4 Natalia Kałużna-Górecka

 

7 odpowiedzi

  1. Ten baner jest tak kuriozalny, jakby się przedszkolaki bawiły w plakat do filmu o supermanie. A kolory tak partyjne, że aż bije po oczach. Film a raczej nowy sezon serialu „Klan, czyli jak dobić gminę” słaby, a i aktorzy mierni. Zmiany to mogą wprowadzać ludzie, którzy nie są odpowiedzialni za obecną sytuację, a tutaj widzę sporo twarzy, które w serialu występują od jego zarania…

  2. Marciless odpowiadam:
    – co do kolorów to są barwy gminy, wystarczy zapoznać się z herbem Gminy Słupca.
    -Cyt.: [Klan, czyli jak dobić gminę słaby, a i aktorzy mierni.]. Czuć, że ta wypowiedź to wycieczka personalna w stronę kandydatki bez pokrycia w argumenty (tak jak całość wypowiedź Marciless), a film chyba nie był obejrzany bo występuje w niej tylko Pani Agnieszka.
    -Cyt.: [widzę sporo twarzy, które w serialu występują od jego zarania…]. Myślę, że z matematyką w szkole był problem, przestudiowałem stronę gminy i porównałem nazwiska i na liście Pani Agnieszki są tylko cztery osoby z obecnych radnych, a przypomnijmy sobie, że na liście ma 15 osób. Czyli znaczną większość stanowią osoby nowe. Trzeba również oddać, że są to również jedni z bardziej aktywnych radnych obecnej kadencji, bo reszta to wygląda jak by za karę tam siedziała. Wystarczy oglądać sesję rady gminy, albo chociaż jej zapisy. To nic trudnego.

  3. To, że są aktywni to mają ludzie bić brawa z tego powodu? Za darmo nikt tam nie siedzi, wypada się czasem odezwać. Wszyscy, którzy już kiedyś byli radnymi, w dodatku wiele razy, nie powinni tu się pojawiać. Oby kiedyś doszło do tego żeby funkcja radnego była pro bono.

  4. „Film” dotyczył odpowiedzi dla Romario, to co dzieje się w gminie skojarzyło mi się z serialem, bo niektórzy radni już na czwarty sezon startują. W szkole było spoko, nawet bardzo, tylko nikt nie uczył jak postępować z trollami internetowymi. Też studiowałem stronę gminy, różne inne strony również, oglądam także większość sesji na żywo, rzeczywiście to łatwizna. Nie zmienię jednak zdania, że akurat do tego komitetu trafili jedni z bardziej nieudolnych radnych, dodatkowo nieudolni sołtysi i kilka chcących przeżyć swoje 5 minut osób, może się uda. I niechaj się im ziści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *