Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Komu przeszkadzają place zabaw?

Uszczęśliwiają dzieci, pomagają rodzicom aktywnie i z pomysłem zagospodarować wolny czas swoich pociech, ale niestety często kuszą także chuliganów. O czym mowa? O placach zabaw.


W Słupy takich miejsc nie brakuje. Niestety nie brakuje też osób, którym przeszkadza panujący tam porządek. O stanie jednego z słupeckich ogródków jordanowskich poinformowała nas niedawno zaniepokojona mieszkanka Słupcy. Widząc szkody na placu zabaw nieopodal cmentarza, napisała do naszej redakcji. Mając dwuletniego synka, nie wyobraża sobie, by dziecko bawiło się w miejscu, które może być dla niego w jakiś sposób niebezpieczne.

Z tematem zwróciliśmy się więc do władz miasta. Wiceburmistrz Słupcy, Tomasz Garsztka, zapewnił, że szkody zostaną usunięte możliwie jak najszybciej.

 

 

I choć, jak zapewnia wiceburmistrz Słupcy, pracownicy Urzędu Miasta regularnie sprawdzają stan słupeckich placów zabaw, nie ukrywa też, że urzędnicy liczą na pomoc mieszkańców w tym zakresie.

 

 

Wystarczy do Urzędu Miasta po prostu zadzwonić. Numer telefonu znajdziecie w Informatorze Miejskim lub na stronie internetowej www.miasto.slupca.pl.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz