Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Koncert Finałowy VIII Edycji Programu „Zostań Gwiazdą Zagórowskiej Sceny”

W czwartek na scenie MGOK odbył się Koncert Finałowy VIII już Edycji Programu „Zostań Gwiazdą Zagórowskiej Sceny”.

-Cieszy nas to, że są młodzi zdolni wokaliści, tancerze, którzy chcą prezentować swoje talenty na scenie i mimo ferii chce im się przygotować do występu.Bardzo dobre występy, super dobrany repertuar, propozycje taneczne i niesamowity entuzjazm wszystkich wykonawców. Jak widać sprawdza się ta forma prezentowania talentów i na pewno do niej wrócimy.

Na scenie zaprezentowało się 11 wykonawców: Lena Grzelewska, Zuzanna Frątczak, Martyna Zawal, Natalia Fagasińska, Zuzanna Munch, Agata Kantarowska ,Wojtek Kłakulak, Natasza Michalska, Iga Kantarowska, Inga Grodzka, Michalina Przybylska.

Po głosowaniu wszystkich uczestników koncertu Gwiazdą Zagórowskiej Sceny w tej Edycji została Agata Kantarowska.Gratulujemy wszystkim wykonawcom i zapraszamy już za rok. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez MGOK.

Dziękujemy fantastycznej publiczności za udział w koncercie i wsparcie młodych wykonawców oraz wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji koncertu. Tak trzymać!-czytamy na stronie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz