Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Koncert Koła Wokalnego „Odkryjemy miłość nieznaną”

Kolejny raz swoje umiejętności na scenie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie zaprezentowali tamtejsi wokaliści.

– 26 listopada odbył się Koncert „Odkryjemy miłość nieznaną” w wykonaniu solistów Koła Wokalnego. W koncercie młodzi wokaliści zaprezentowali się w nowym repertuarze, który był przygotowywany od września. Piękny muzycznie i wokalnie koncert doskonale wbił się jeszcze w Andrzejkowy klimat.

W koncercie wystąpili: Iga Kantarowska, Zofia Kuzak, Agata Kantarowska, Alicja Baranowska, Wojciech Kłakulak, Martyna Zawal, Aleksandra Gołąb, Inga Grodzka, Michalina Przybylska. W koncercie zadebiutowały – Natasza Wolnicka, Zuzanna Kampa, Maria Burda. Gościliśmy również dwie solistki, które bacznie ćwiczą pod okiem Izabelli Graczyk, Blanką Waleńską i Martynę Maciejewską.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez MGOK. Dziękujemy wszystkim solistom za wspaniałą pracę i cudowną atmosferę, piękne piosenki i uśmiech na twarzy.Zgromadzonej publiczności za udział i wsparcie młodych talentów i oczywiście studentom ZUTW , których nie zabrakło na występie. Do zobaczenia na kolejnych koncertach – czytamy na stronie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

FOTO: MGOK Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *