Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w Zagórowie

W niedzielę w sali kinowej MGOK w Zagórowie odbył się Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.

– W ten szczególny dzień wszystkie dzieci chciały się zaprezentować się dla swoich dziadków stąd występ wszystkich Grup Tanecznych –„Kropeczek”, „Iskierek”, ”Level Up Dance” w układach tanecznych z pomponami, szarfami.

Nie zabrakło również solistów , którzy piosenkami złożyli swoim dziadkom najlepsze życzenia. W koncercie wzięły udział również młodsze i starsze dzieci uczestniczące od kilu miesięcy w zajęciach umuzykalniających, które w MGOK prowadzi Izabella Graczyk z pracowni artystycznej I.Gra.Muzyka.

Był to ich pierwszy występ na naszej scenie i mamy nadzieję , że jeszcze się na niej zaprezentują. Dziękujemy Izabelli Graczyk za włączenie się z dziećmi w nasze muzyczne wydarzenie. Na koniec koncertu dzieci otrzymały słodki upominek ufundowany przez MGOK, a dziadkowie laurki przygotowane przez Emilię Harmacińską wraz z praktykantami Mają i Hubertem – dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniały muzyczno-taneczny występ nagradzany oklaskami. Dziękujemy wszystkim dziadkom za udział w koncercie i życzymy zdrowia i pociechy z utalentowanych wnucząt.

Dziękujemy rodzicom za wszelką pomoc i wsparcie. Dziękujemy Piotrowi Łakomiakowi za oprawę fotograficzną oraz akustykom Jackowi Burdzie i Radkowi Rzepeckiemu za profesjonalne nagłośnienie. Nie te wrażenia z koncertu pozostaną z Państwem jak najdłużej. Do zobaczenia! – czytamy na stronie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

 

FOTO: MGOK Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *