Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Koniec marzeń o Lidze Wielkopolskiej!

Juniorzy starsi UKS Hagard Strzałkowo nie wystąpią w rozgrywkach Ligi Wielkopolskiej w sezonie 2014/2015. Sekcja ze względu na brak zawodników zostaje rozwiązana. 

Przypomnijmy, że Hagard dzięki zdobyciu mistrzostwa w konińskiej Klasie Okręgowej Juniorów Starszych wywalczył awans do rozgrywek w Lidze Wielkopolskiej w sezonie 2014/15. Drużynę miał poprowadzić nowy trener, ponieważ Tomasz Gałan postanowił odpocząć od rozgrywek przez przynajmniej jeden sezon.W związku z kończącą się kategorią wiekową dla zawodników z rocznika 95 klub zmuszonych było opuścić aż 7 graczy. Dodatkowo dwóch piłkarzy Hagardu zrezygnowało z gry po rundzie jesiennej , a Orfeuszowi Staszakowi kontuzja uniemożliwiła powrót na boisko. Z 25 zawodników zgłoszonych do ostatnich rozgrywek pozostało ledwie 16.

Zakładano, że lukę w składzie mieli  uzupełnić gracze Słupeckiego Klubu Piłkarskiego, jednak tak się nie stało. Tym samym Juniorzy starsi UKS Hagard Strzałkowo nie wystąpią w rozgrywkach Ligi Wielkopolskiej w sezonie 2014/2015. Sekcja Juniorów Starszych ze względu na brak zawodników zostaje rozwiązana.Hagard w nadchodzącym sezonie reprezentowany będzie tylko przez drużynę Juniorów młodszych.

TEKST: Twoja Słupca.pl/Hagard Strzałkowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *