„Koniec marzeń o Pucharze”

Swoją przygodę z Pucharem Polskim zakończyły zawodniczki Słupczanki Słupca przegrywając w Poznaniu z tamtejszym KU AZS UAM Poznań FC 6:1.

-Błędy indywidualne przekreśliły mecz. Koniec marzeń o Pucharze Polski. KU AZS UAM Poznań FC – KKP Słupczanka Słupca 6:1 (1:1) . Jedyna bramkę dla naszego zespołu zdobyła Katarzyna Michalak.
Pierwsza połowa to dobra gra naszego zespołu i to my piłkarsko byłyśmy lepsze na boisku.

W drugiej połowie, po bramce na 2:1 coś pękło w naszym zespole. Mentalnie zespół nie potrafił się podnieść. Dostałyśmy kolejny cios i kolejną bramkę w bardzo krótkim czasie. Tylko kilka osób wierzyło,że jeszcze można złapać kontakt i później gonić wynik, by odmienić losy tego spotkania.

To zbyt mało, by zespół się podniósł po takich ciosach! Taki zimny solidny prysznic przed ligą się przyda! Gratulujemy KU AZS UAM Poznań FC i życzymy powodzenia w dalszej rundzie.

My natomiast już w sobotę 4.09. udajemy się na mecz wyjazdo do Gostynia, gdzie o 14:00 rozegramy mecz z Kania Gostyń Ladies- czytamy na stronie zespołu.