Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Konkurs: Benefis Piotra Reissa

Już jutro na Inea Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbędzie się Benefis Piotra Reissa. Z kolei dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie miała miejsce premiera filmu biograficznego o byłym zawodniku Kolejorza. Mamy dla was zaproszenia na te wydarzenia.

Choć słynny Rejsik decyzję o zakończeniu sportowej kariery podjął ponad rok temu, to właśnie podczas czerwcowego eventu po raz ostatni wystąpi przed tysiącami Poznaniaków. Reiss wspaniałą imprezą pożegna się z najwierniejszymi fanami i kibicami Kolejorza. Na wszystkich uczestników wydarzenia czeka bogaty program i mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie też gości specjalnych, gwiazd sportu i telewizji.

Jutro o godzinie 14.00 na boisko wybiegną Przyjaciele Piotra Reissa, którzy zmierzą się z Reprezentacją Artystów. To jednak nie koniec piłkarskich emocji. Benefis uświetni pojedynek dekady, czyli mecz pomiędzy Lechem Poznań 2014, a Lechem Poznań 2004, prowadzonym przez Czesława Michniewicza. Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na Oddział Onkologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Z kolei już dziś o 21:00 w Sali Ziemii Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie miała miejsce premiera filmu biograficznego o byłym zawodniku Kolejorza.W naszym konkursie mamy dla Was do rozdania 2 zaproszenia na jutrzejszy mecz ( w tym jedno zaproszenie VIP) oraz 2 bilety na dzisiejszy pokaz filmowy.

Wszystko co należy zrobić, aby je zdobyć, to udostępnić tą informację na swoim fejsbukowym profilu, a także polubić fanpejdż portalu Twoja Słupca.pl Spośród wszystkich, którzy zrobią to dziś do godziny 17:00 rozlosujemy zwycięzców, których o wygranej poinformujemy za pośrednictwem fejsbuka.
Więcej na temat benefisu znajdziecie pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/238868399643663/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *