Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Konkurs: Nocny Maraton Filmowy

Zachęcamy do udziału w konkursie zorganizowanym przy współpracy z kinem Helios w Koninie, w którym mamy dla Was zaproszenia na Nocny Maraton Filmowy na powitanie wakacji.

Dla wszystkich widzów, którzy nie mają jeszcze pomysłu na przywitanie wakacji ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała wyjątkowy maraton! Kolejna edycja NMF to idealna propozycja, która może stać się początkiem niekończącej się zabawy!

Już 27 czerwca, we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce odbędzie się nocna ekranowa feta! Na początek rozrywkowi „SĄSIEDZI” wprowadzą widzów w wesoły nastrój. Następnie Helios zaprosi na komedię kryminalną „22 JUMP STREET” oraz najnowszy film Setha MacFarlane’a – „MILION SPOSOBÓW JAK ZGINĄĆ NA ZACHODZIE”.

Miłym dodatkiem, dołączonym do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy, będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (do wyboru: Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina. Kupon jest ważny tylko w trakcie Nocnego Maratonu Filmowego.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania 8 pojedynczych zaproszeń  na to wydarzenie. Wszystko co należy zrobić, aby je zdobyć, to udostępnić tą informację na swoim fejsbukowym profilu, a także polubić fanpejdż portalu Twoja Słupca.pl Spośród wszystkich, którzy to zrobią do czwartku 26 czerwca rozlosujemy zwycięzców, których o wygranej poinformujemy za pośrednictwem fejsbuka. Zachęcamy do udziału, już niebawem kolejne filmowe konkursy.

Więcej o filmowych porankach w kinie Helios znajdziecie pod tym linkiem:

http://www.helios.pl/14,Konin/MaratonyFilmowe/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *