Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Konkurs: Rozdajemy pumptrackowe koszulki

Do rozdania mamy dla Was koszulki wspierające budowę rowerowego placu zabaw w naszym mieście.

Tuż po wakacjach wystartuje głosowanie w Budżecie Obywatelskim Słupcy. Właśnie z niego pozyskać można środki na realizację inwestycji, jakie miałby powstać w naszym mieście. Jednym z projektów, jaki zostanie do niego zgłoszony jest budowa Pumptracka.

To tor rowerowy, który cieszy się co raz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Jazda po nim polega na wykonywaniu skoordynowanych ruchów góra–dół, dzięki czemu nie wymaga pedałowania. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, pasjonatów jak i całych rodzin. Jest to obiekt stanowiący idealne połączenie bezpiecznej zabawy i jazdy na rowerze. Można pokonywać go także na deskorolce, czy rolkach. Jest jednocześnie bezpieczną zabawą na każdym poziomie zaawansowania. Dzięki odpowiedniemu profilowaniu trasy jest przejezdny na zróżnicowanych prędkościach, zarówno dla małych rowerków dziecięcych jak i dużych rowerów górskich. Jak mniej więcej wygląda taki obiekt możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Dzięki pomocy firm Kamena Polanowo i SMU Strzałkowo dla naszych czytelników, którzy chcieliby wesprzeć inicjatywę budowy takiego toru w Słupcy mamy do rozdania koszulki promujące ten pomysł. Jeśli chcecie zgarnąć jedną z nich możecie wziąć udział w naszym konkursie.

Aby przyłączyć się do całej zabawy wystarczy wykonać 3 kroki:
1.Polubić informację konkursową na naszym fejsbukowym profilu lub profilu Pumptrack Słupca
2.Polubić fanpejdż portalu Twoja Słupca.pl oraz Pumptrack Słupca
3.Zaprosić do polubienia obu fanpejdży swoich znajomych klikając „zaproś” we wskazanym poniżej miejscu.

fsfs

Konkurs trwa od dziś do aż do 14 lipca. Spośród wszystkich, którzy wezmą w nim udział wyłonimy zwycięzców, których o wygranej poinformujemy za pośrednictwem fejsbuka. Oraz zaprosimy po odbiór t-shirtów.

Uwaga! Odbiór koszulek możliwy będzie tylko i wyłącznie w jednym terminie i godzinie we wskazanym przez nas miejscu. Zachęcamy do udziału w konkursie!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz