Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Konkurs rozstrzygnięty

Mieszkaniec Koszut, Robert Rusik został zwycięzcą II edycji konkursu fotograficznego „Gmina Słupca w obiektywie”. Autor najlepszego zdjęcia odebrał nagrodę z rąk Grażyny Kazuś, wójt gminy Słupca podczas dzisiejszej sesji Rady.

Konkurs „Gmina Słupca w obiektywie” skierowany jest wyłącznie do amatorów fotografii, którzy ukończyli 13 lat. Jego główny cel to promocja gminy poprzez zachęcanie mieszkańców do wspólnego podziwiania i odkrywania różnych zakątków naszego regionu, a także popularyzacja turystyki i fotografii. Aby wziąć udział w konkursie, każdy uczestnik musiał wykonać trzy zdjęcia na terenie gminy Słupca dotyczące krajobrazów, atrakcji turystycznych, czy miejsc kojarzących się z gminą. Decyzją komisji najlepiej zrobił to Robert Rusik z Koszut, dla którego był to drugi udział w organizowanym przez Urząd Gminy konkursie.

 

 

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ośmioro uczestników. Oprócz Roberta Rusika, na podium znaleźli się także: Marek Łechtański- trzecie miejsce i Agnieszka Graczyk, która zajęła drugie miejsce i otrzymała dodatkowe wyróżnienie wójta gminy Słupca. Prace biorące udział w konkursie można oglądać w Urzędzie Gminy w Słupcy.

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz