Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Konkurs: Walentynkowa kolacja i kwiaty

Kolacja we dwoje i kwiaty to idealny i sprawdzony pomysł na Walentynki. Wszystkich, którzy chcieliby wygrać taki zestaw zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Walentynki coraz bliżej. Każdy kto nie ma jeszcze pomysłu jak je spędzić, może skorzystać ze specjalnej oferty pizzerii Pepe ze Strzałkowa. Tam, święto zakochanych trwać będzie przez trzy dni. Walentynkowy weekend rozpocznie się w piątek i zakończy w niedzielę. W tym czasie, na życzenie klientów serwowana będzie pizza w kształcie serca, którą będzie można dowolnie skomponować jeśli chodzi o składniki. Jej koszt to 20 zł.

Dodatkowo, wspólnie z pizzerią Pepe przygotowaliśmy też specjalny konkurs dla par. Każdy kto weźmie w nim udział może wygrać kolację dla dwojga w lokalu (do 25 zł) oraz walentynkowy bukiet ufundowany przez Pracownię Florystyczną Pasja i Styl ze Słupcy. Wygrana będzie możliwa do zrealizowania w niedzielę o 18:00 w pizzerii Pepe.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać 3 kroki:

1.Polubić informację konkursową na naszym fejsbukowym profilu.
2.Polubić fanpejdż portalu Twoja Słupca.pl
3.Zaprosić do polubienia naszego fanpejdża swoich znajomych klikając „zaproś” we wskazanym poniżej miejscu.

Zrzut ekranu 2014-07-30 o 17.00.16

Spośród wszystkich, którzy to zrobią  w piątek wyłonimy zwycięzcę, którego o wygranej poinformujemy za pośrednictwem fejsbuka. Zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *