Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Koszulka Gikiewicza dla Wiktorii wylicytowana

800 zł to wynik internetowej licytacji za koszulkę z autografem polskiego bramkarza Rafała Gikiewicza grającego w FC Augsburg w niemieckiej Bundeslidze.

Największą kwotę zaproponowała Izabela Nowak z Olsztyna i to ona stanie się szczęśliwym nabywcą niebieskiego trykotu, z którego sprzedaży dochód zostaje przeznaczony na dalsze leczenie małej Wiktorii Klimki ze Słupcy.

Warto wspomnieć, że właśnie w drużynie z Olsztyna, a dokładniej Stomilu grał w przeszłości Gikiewicz.

Przypomnijmy że piłkarski strój bramkarski na licytację przekazał burmistrz Michał Pyrzyk oraz Zarząd SKP Słupca.


Najnowszy komentarz
  • Szczytny cel, godny poparcia, można przy tej okazji się lansować ale trzeba również pamiętać o bezpieczeństwie obywateli i ich mienia. To co wydarzyło się z bezczelną kradzieżą drogiego auta na ul. Sobieskiego to woła o pomstę do nieba. Przecież miasto wydało kupę kasy na monitoring a więc rozumiem, że jest mobilny, ktoś kto go obsługuje chyba wie o tym, że jak zobaczy na ekranie kradzież to zawiadamia o tym fakcie momentalnie Policję a ta wszczyna pościg. Więc pytam do czego on służy a jeżeli nie obejmuje tych ulic no to faktycznie jesteśmy zacofaną prowincją i nie ma żadnej przesady w określeniu, że Słupca to noclegownia Wrześni. Ktoś chyba za te sprawy w magistracie odpowiada?

Dodaj komentarz