Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kręcą coraz więcej kilometrów

Wysokie, 30 miejsce zajmuje aktualnie nasze miasto w rywalizacji „Kręć kilometry” organizowanej przez Fundacją Allegro All For Planet. Słupca cały czas walczy o nagrodę główną, czyli stojaki rowerowe. 

Przypomnijmy, że na pomysł przyłączenia się do inicjatywy wpadli członkowie Słupeckiej Grupy Rowerowej. Dla zwycięzców całej zabawy fundacja zasponsoruje 100  oryginalnych stojaków rowerowych. Pojawią się one w 20 miastach, których mieszkańcy wykręcą najwięcej kilometrów. Jeszcze dwa tygodnie temu nasza miejscowość znajdowała się na 70 pozycji. Dzięki zaangażowaniu lokalnych rowerzystów dziś z dorobkiem 8107 km awansowaliśmy na 30 miejsce.

Każdy, kto posiada własny rower może przyłączyć się do zabawy i pomóc Słupcy w osiągnięciu zamierzonego celu. Wystarczy wejść na stronę www.kreckilometry.pl i kliknąć w zakładkę „Walcz o stojaki”, a następnie dołączyć do gry poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Należy też pamiętać o wyborze miasta na rzecz którego chcemy dedykować przejechane w ramach wyzwania rowerowego, kilometry, a następnie wskazać miejsce w tym mieście, w którym naszym zdaniem powinien stanąć stojak rowerowy. Na koniec wystarczy, że ze strony organizatora konkursu na swój telefon pobierzemy aplikację konkursową do mierzenia kilometrów i będziemy włączać ją przy każdej rowerowej przejażdżce. Akcja trwa do końca wakacji. Aktualny ranking można śledzić na stronie www.kreckilometry.pl.

FOTO: Słupecka Grupa Rowerowa


Brak komentarzy

Dodaj komentarz