Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Król chce zostać burmistrzem

Oficjalnie o planach ubiegania się w najbliższych Wyborach Samorządowych o stanowisko burmistrza Słupcy, poinformował Mariusz Król.

– Drodzy Znajomi, pragnę Was poinformować, że po długim namyśle podjąłem bardzo ważną, jeśli nie najważniejszą decyzję dotyczącą pracy zawodowej w moim życiu.

Po wielu spotkaniach i rozmowach z mieszkańcami Słupcy zdecydowałem się w najbliższych Wyborach  Samorządowych kandydować na burmistrza Miasta Słupcy.

Oliwia, Antosia i Iza wspierają mnie w tym wyzwaniu. Liczę również na wsparcie z Państwa strony. Więcej szczegółów przedstawię w najbliższym czasie.

Wszystkim Państwu życzymy Wesołych Świąt – napisał w swoich mediach społecznościowych Mariusz Król.

 

Król z poparciem PSL-u i Trzeciej Drogi w wyborach na burmistrza. Szczap otworzy listę do Powiatu.

37 odpowiedzi

   1. Jeszcze niczego nie obiecał, a ty już wiesz, że złoży obietnice bez pokrycia. Startuj i złóż swoje, a my je ocenimy.

  1. Odpowiedni pionek na odpowiednim miejscu, aby coś drgnęło w mieście trzeba naprawdę konkretnej osoby, która będzie odpowiednio wykształcona z odpowiednim doświadczeniem i kontaktami. Pan Król ? Przepraszam, ale nie posiada ani tego, ani tego… Może przybić piątkę z obecnym komisarzem.

  1. Spośród wszystkich kandydatów uwierz Kubusiu to najlepszy kandydat. Poznasz resztę to sam stwierdzisz 😉

 1. Czekam na To, że w końcu rodowity slupczanin będzie burmistrzem naszego miasta, a TEN z ekipy WITA ROZUMITA, myślę że czas na osobę która zna potrzeby naszego miasta, a NIE następcę Pyrzyka, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi, pomyślmy o naszym mieście, a nie o ich karierach

  1. Potrzeby naszego miasta są oczywiste. Niestety, są też mało realne do zrealizowania. Tu cudu nie będzie. No chyba, że władza powiatowa się postara, bo niewątpliwie ma możliwości. Przynajmniej jeśli o tereny pod inwestycje chodzi.

   1. Problem polega na tym, że gmina oraz slupca okopaly się na swoich stanowiskach, i mają w czterech literach dobro naszych dzieci i wnuków, dla nich najważniejsze jest koryto, TO jest smutne

 2. Koniczynki …. Nic się na lepsze nie zmieni. Zero inwestycji jak było tak będzie. Ktoś trzyma rękę nad tym by tak to wygladalo

  1. Zakończenie budowy i oddanie do użytku Pływalni Miejskiej, budowa ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka, Jana Kazimierza wraz z nowym oświetleniem ulicznym, budowa ulicy Ogrodowej, budowa i remont bocznego boiska przy ulicy Gajowej, budowa oświetlenia na ulicy Gajowej, oświetlenie na ulicy Leśnej, renowacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr , remont dachu na budynku Szkoły Podstawowej nr 3, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń budynku po byłym gimnazjum na pomieszczenia m.in. Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, montaż sygnalizacji świetlnej z radarowym pomiarem prędkości na ul. Kopernika, remont chodników ( Okopowa, Dworcowa, Pyzderska ), przepięcie kanalizacji deszczowej z osiedla Niepodległości i włączenie jej do nowego systemu odwodnienia, budowa kanalizacji sanitarnej w ulicy Cichej i w części ulicy Smugowej, przygotowanie dokumentacji technicznej na przebudowę Alei Tysiąclecia w Słupcy oraz dokumentacji na rozbudowę i przebudowę drogi gminnej na Łężec, trzy nowe kamery w systemie monitoringu miejskiego, zakup sprzętu i pomocy dydaktycznych do szkół… Wymieniać dalej?

   1. Koniczynko….budowy a tak w sumie to naprawy dróg to nie rozwój miasta czy wsi. Nie powstaje nic prócz marketów by dać ludziom miejsca pracy. Zerknij do sąsiad września działa tak jak powinna się ukierunkowywać Słupca. Już w samym Strzałkowie więcej do tego się dzieje. Póki będą rządzić koniczynki to tak już w Słupcy zostanie jak jest

 3. Koniczynki wystawią Szczapa a Król pójdzie z własnego komitetu. Nie będzie podpinał się pod działania Pyrzyka. Wspomniecie moje słowo

 4. Co wy tam w tym sejmie wyrabiacie PSLowcy?
  Od 1 stycznia wracamy do rzeczywistości…250zł wiecej za ZUS, opłaty paliwowe wzrosną o 13,2%, a jak paliwo, to żywność i produkty wszystkich kategorii, jak odzież i obuwie. Kosiniak zamiast wzocnić armię to ją osłabia. Zapamiętamy wam to.

  1. Skutki rozdawnictwa wprowadzonego w życie przez rząd PiS . Pod rządami PiS rosnące koszty życia ci nie przeszkadzały?

  2. Polska Kaczynskiego cofnela Polakow rozwojowo o wiele lat … bedzie to zmudny proces, aby szkody odwrocic.

  3. Rolniku małorolny, wzrost składek na ZUS to zasługa rządu PiS. Te skladki są uzależnione od prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce. Kto podniósł płacę minimalną? Rząd PiS. Wrost płacy minimalnej pociągnął za sobą wzrost przecietnego wynagrodzenia. Podziękuj PiS za wzrost składek na ZUS.

  1. Pana Mariusza póki co kojarzą z PSL, więc dla przeciwników PSL każda okazja jest dobra, żeby się przyczepić. Nawet z powodu składek na ZUS.

 5. Czekamy na ogłoszenie kandydatów. Mamy nadzieję, że będą to osoby merytoryczne, Słupczanie, budzące zaufanie społeczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *