Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Król krytykuje, Bartkowiak przeprasza

Kilka mocnych zdań pod adresem starosty padło na dzisiejszej sesji Rady Powiatu Słupeckiego.

W wolnych głosach i wnioskach głos zabrał radny Mariusz Król, który zarzucił staroście posługiwanie się mową nienawiści. – (…) Pan Starosta Jacek Bartkowiak, chyba już zapomniał, że jadowita, obrażająca i bardzo brudna kampania wyborcza prowadzona między innymi przez niego już dawno dobiegła końca- mówił radny.

Skrytykował również między innymi sposób zwolnienia Iwony Wiśniewskiej z funkcji dyrektora szpitala, a także zachowanie podczas prowadzenia obrad przewodniczącego Piotra Gałana.

Jego całą wypowiedź oraz odpowiedź starosty zobaczycie na filmie.

 

Najnowsze komentarze
 • Król krytykuje a Starosta przeprasza! Oceńmy sami te dwie wypowiedzi, i gdzie było więcej mowy nienawiści Panie Król?

  • No nie jak Pan Król może w ogóle wypowiadać się na temat zwolnienia dyrektorki , on był swego czasu w Starostwie i wie bardzo dużo na temat pracy tej Pani , a wtedy krytykował , a teraz dobry wujek .Co to robi nowa posadka z człowieka . Obecny Starosta nie powinien przepraszać , bo jak na razie podejmuje dobre decyzje

 • Pan Król potrafi tylko z kartki przeczytać wcześniej przygotowany tekst. Po obejrzeniu filmiku uważam że pan używa języka nienawiści a paradoksalnie Starosta elegancko , zachował się przepraszając tych którzy mogli poczuć się urażeni. Apel mam taki, proszę panie Mariuszu pogodzić się ze zmianą w Słupcy i zabrać się do pracy i nie politykować.
  .
  .

 • Takie działanie to jest typowe dla opier…..czy. Zrobić wokół siebie dużo szumu i zadymy i spocząć na laurach.Przecież był w gminie, ale na zwykłym stołku urzędniczym gdzie trzeba było trochę popracować i pogłówkować, a że się ma dwie lewe, więc nastąpiło nagłe “przefarbowanie” i do urzędu miasta, do polityki, oby do emerytury. Na dodatek za lojalność i aktywność stołek kierowniczy. Typowy “aparatczyk”. Prawda Panie radny?

 • Król jest tylko jeden, niestety ale kolejnym raz nie jest nim Mariusz …

 • A ja się pytam, na ile szczere były przeprosiny…

Dodaj komentarz