Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Król pyta o majątek Powiatu

Interpelację dotyczącą majątku Powiatu Słupeckiego złożył radny, Mariusz Król.

-Proszę o przygotowanie wykazu wszystkich nieruchomości należących do majątku powiatu słupeckiego, które zarząd ma w planach sprzedać do końca obecnej kadencji. Chodzi mi głównie o wartość pieniężną wraz z datą jej określenia- czytamy we wniosku.

Jako uzasadnienie radny wskazuje troskę o budżet Powiatu Słupeckiego.


Najnowsze komentarze
  • W trosce o budżet miasta proponował bym radnym miejskim złożenie interpelacji dotyczącej majątku miejskiego a więc czy został właściwie zinwentaryzowany i czy dokonywane są na bieżąco inwentaryzacje tego majątku wraz z jego wyceną!!!

  • Jedyną troską tego radnego jest stołek i dieta.

    • Jakich radnych się wybiera tak jest . Człowiek który interesuje się kasa a nie jak rozwijać,promować powiat. Proponuję temu panu podziękować przy następnych wyborach

  • zrozumiałe ,bo jak szykuje się skok na kasę to ważna jest kwota ,. panie Król szybko bo topnieje kwota a złomu nie warto targać.

  • Panie Król doceniam pana troskę o majątek będący w gestii starostwa, ponieważ parcie na jego sprzedaż ze strony Zarządu jest ogromne.
    Tak więc lekkomyślne pozbywanie się majątku jest niegospodarskie i powinno być piętnowane a nawet blokowane przez radnych!!!

Dodaj komentarz