Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ksiądz Kneblewski przeciw szczepionkom na COVID-19

Krytycznie na temat szczepień na koronawirusa od jakiegoś czasu wypowiada się były strzałkowski proboszcz, o którym głośno zrobiło się w ogólnopolskich mediach.

Na jego profilach w mediach społecznościowych można znaleź wiele materiałów na ten temat opatrzonych komentarzami księdza, który jest przciwnikiem szczepień na COVID-19.

-Zgubne skutki takiego paskudztwa (wytworu inżynierii genetycznej) mogą się okazać po miesiącach lub po latach- pisze w jednym ze swoich postów.

W innym odnosi się także do ostatnich doniesień dotyczących szczepienia celebrytów.-Co zrobiłby łajdak pragnący pozbyć się śmierdzących jaj czy kotletów? – Podejrzewam, iż zagrałby na najniższych emocjach ludzików o mentalności niewolniczej: na zazdrości-zawiści, rozpuszczając pogłoski, że oto politycy i celebryci załatwiają sobie te śmierdzidła poza kolejnością- pisze ksiądz Kneblewski.

Jeszcze początku grudnia jego poglądy spotkały się z surowymi konsekwencjami. -Kuria Diecezjalna w Bydgoszczy poinformowała, że ks. Roman Kneblewski został dyscyplinarnie usunięty z urzędu proboszcza i przeniesiony do Domu Księży Emerytów, mimo że nie osiągnął wieku emerytalnego. Powodem tej decyzji były m.in. wypowiedzi duchownego na temat szczepień i ruchu antyszczepionkowego- czytamy na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej.


Najnowsze komentarze
 • Brawo za odwagę. Czas spojrzeć na to niezależnie od mediów i wszystkich opłaconych propagatorów szczepień.

 • Brawo za idiotyzm. Większe ryzyko podejmuje się każdego dnia stosując wszelkiego rodzaju leki. Niech sobie Ksiądz zobaczy ile jego kolegów po fachu wącha już kwiatki od spodu z powodu COVID-19. Za taką postawę powinien być wyrzucony z kapłaństwa. Zamiast namawiać ludzi do szczepienia by zwalczyć te pandemie, to sieje niepotrzebny ferment. I niech nikt mi nie mówi, że COVID to pic, bo wielu moich znajomych to przeszło, wielu bardzo ciężko, a i byli tacy, których niestety wirus pokonał. Nie chcesz się szczepić, to podpisz deklarację, że w razie choroby poniesiesz wszelkie koszty leczenia i miej ją przy sobie. Dopisz jeszcze, że jesteś NIEODPOWIEDZIALNY!!!

  • Ale zaszczepienie nie gwarantuje odpornosci m.in.na nowe mutacje koronawirusa które juz mamy w kraju

   • Do Bea
    A skąd wiesz? Jesteś biotechnologiem lub wirusologiem?

 • Jedyny komentarz jaki przychodzi mi do głowy to – O Mój Boże!

 • Ksiądz Roman Adam Kneblewski został dyscyplinarnie usunięty z urzędu proboszcza i przeniesiony do Domu Księży Emerytów za GŁOSZENIE PRAWDY! Brawo za ODWAGĘ i murem za Księdzem ! Będę pamiętała o Księdzu w swojej modlitwie. <3

  • Skąd wiesz że to prawda ? Badania robiłaś?

 • Co ma zrobić taki biedny ksiądz co ma racje, skoro legalnemu prezydentowi USA odcięli kontakt z zewnętrznym światem i to prywatne globalne firmy, jak w Korei.

 • Brawo dla odważnego Księdza! Niech Pan Bóg Błogosławi!

  • Marta jesteś pewnie jedna z tych którzy krytykowali KS.Kneblewskiego jak był proboszczem w Strzałkowie za to że był patriota …a teraz bijesz mu brawo jak wypowiada się ws.Cowida bo mówi tak jak ty i wielu oszolomow.

Dodaj komentarz