Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kto cieszy się największym poparciem wyborców?

Porównaliśmy wyniki wyborów kandydatów na posłów pochodzących z naszego Powiatu. Mimo, że do Sejmu się nie dostaną to jednak przekonali do siebie wielu wyborców.

Najwięcej głosów zdobyła Paulina Nowak z Lewicy, której nazwisko na liście zakreśliło 14 730 głosujących. Anita Szykowna startująca z listy Prawa i Sprawiedliwości zdobyła poparcie 2617 osób.

Trzecie miejsce przypadło burmistrzowi, Michałowi Pyrzykowi (PSL) z 2289 głosami, a czwarte staroście Jackowi Bartkowiakowi (PiS), którego poparło 1545 wyborców.

Kolejne pozycje zajmują Piotr Gałan (KO), (980 głosów), Irena Maciejewska (PSL), (649 głosów ) oraz Alicja Marek (KO), (625 głosów).


Najnowsze komentarze
 • Oj, nie lubią Bartkowiaka w powiecie. I dobrze. Gdyby go koledzy nie zrobili starostą, to nadal by do Poznania za chlebem jeździl.

  • Pyrzyka też nie lubią niedługo będzie do Pyzdr będzie musiał z robotą jeździć. Dostał niewiele więcej głosów.

   • I robił kampanię, konferencje, banery.. Pyrzyka cieniutko

    • To raczej Bartkowiak lansował się na wszelkie możliwe sposoby ze swoimi pisowskimi kumplami od manny z nieba. Na taką pokazówę to Bartkowiak powinien mieć z 10 tysięcy głosów, a nie marne półtora.

 • Jestem za nowym starostą!trzeba popierać nowe a nie pielęgnować stare komusze uklady!Nareszcie właściwy człowiek na tym stanowisku!Pan Jacek Bartkowiak!😊

Dodaj komentarz