Przed nami ostatnia kolejka Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W najbliższą sobotę odbędzie się wielkie podsumowanie rekordowych rozgrywek.
Ostatnie kolejki zapowiadają się emocjonująco, a podczas finałowych meczów miejscowa hala aż do samego wieczora będzie obiektem, w którym spotka się wszystkie 17 zespołów biorących udział w rozgrywkach. Jedyną niewiadomą pozostaje fakt spadku z I Ligi, a o utrzymanie w niej powalczą Orlik Team, Szkółka Drzew i LBT Słupca. Emocji jednak na pewno nie zabraknie. W tym roku, aby urozmaicić ostatnią kolejkę organizatorzy postanowili zaprosić zawodników do wspólnej zabawy. Właśnie dlatego między meczami piłkarze rywalizować będą w doskonale znanego wszystkim miłośnikom futbolu Turbokozaka, którego pomysłodawcą jest redakcja sportowa telewizji Canal +. Dodatkowo pole do popisu będę mieli również bramkarze, którzy powalczą o miano Turbobramkarza. W związku z liczną frekwencją w tegorocznych ligach oraz formą halowych zmagań formuła całej zabawy została zmodyfikowana. Przed rozegraniem poszczególnych spotkań przeciwko sobie rywalizować będą zawodnicy i bramkarze poszczególnych drużyn. Każda z ekip do gry nominowała jednego zawodnika z pola i jednego bramkarza. Zarówno jeden, jak i drugi będą mieli do wykonania po 5 konkurencji. W każdej z nich możliwe będą 3 próby zaliczenia zadania.
Zawodnik
a)strzela rzut karny (w tym jeden w ciemno- z zasłoniętymi oczami)
b)strzela przedłużany rzut karny
c)strzela gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem
d)trafia piłką w poprzeczkę z z linii połowy boiska
e)wkręca piłkę do pustej bramki z rzutu rożnego
Bramkarz
a)broni rzut karny
b)broni przedłużany rzut karny
c)broni w sytuacji sam na sam
d)trafia piłką w poprzeczkę z z linii połowy boiska
e)wkręca piłkę do pustej bramki z rzutu rożnego
Za każdą udaną próbę zarówno zawodnik, jak i bramkarz otrzyma jeden punkt. maksymalnie można zdobyć 15 oczek. W przypadku jednakowej liczby punktów pomiędzy dwoma, lub więcej zawodnikami po rozegraniu wszystkich spotkań zostanie przeprowadzona dogrywka. Będzie ona polegała na trafieniu piłką w poprzeczkę z linii połowy boiska. Konkurencja będzie rozgrywana aż do skutku, czyli do momentu, gdy jeden z graczy trafi w poprzeczkę, przy niecelnym strzale rywala. Poniżej przedstawiamy zestawienie par, jakie rywalizować będą o miano Turbokozaka i Turbobramkarza. Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Wszystkich kibiców zapraszamy na ostatnią kolejką już w najbliższą sobotę od 14:45.
II Liga
godz. 14:45 Relax Śnieżka – Fanatycy
Arkadiusz Śmiechowski-Tobiasz Miechowicz
Damian Banaszak-Mateusz Szymaniak
godz. 15:20 Familiada – Strażak
Norbert Jędrzejczak-Patryk Larecki
Arkadiusz Bąkowski- Marcin Andryszak
godz. 15:55 Wyszyński UTH – Stolarze
Damian Strzemkowski-Damian Mikołajczyk
Łukasz Mikołajczyk-Krystian Śliwiński
godz. 16:30 Przem Bud – Janki
Borys Michalak-Dawid Maroszek
Kamil Ceglewski-Dariusz Kruszyński
pauza: Cuda Natury
Mateusz Śliwczyński- Łukasz Pałasz
I Liga
godz.17:05 JAH Team – Ergo Hestia
Adrian Górny-Piotr Galant
Sebastian Nowak-Przemysław Wiśniewski
godz 17:40 Orlik Team – Dream Team
Krystian Nowak-Krystian Olewski
Dawid Rogacki-Piotr Łabuz
godz 18:15 Szkółka Drzew – Fajne Chłopaki
Michał Mielcarek-Tomasz Jagodziński
Mariusz Kusiołek-Maciej Bejma
godz 18:50 LBT Słupca – Warta
Bartosz Paszek-Dariusz Król
Marcin Kryszak-Patryk Dolaciński





