Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kuba na podium motocyklowej rywalizacji

Jakub Waszak z Ciążenia zajął trzecie miejsce w ostatnim z wyścigów Pucharu Polski PIT Bike.

To seria zawodów motocyklowych na asfaltowych torach w całej Polsce. -Myśl o wyścigach narodziła się bardzo, bardzo dawno temu, ale na tor asfaltowy wjechałem dokładnie rok temu w październiku.

Na start w całym cyklu Pucharu Polski zdecydowałem się na początku tego roku. Klasa Pitbike w jakiej staruje to 5 rund na pięciu różnych asfaltowych torach w całej Polsce (Toruń. Koszalin, Bydgoszcz, Radom oraz Stary Kisielin).

Właśnie w ten weekend miał miejsce wielki finał sezonu wyścigów motocyklowych i tam udało się zdobyć trzecie miejsce. Równa jazda przez cały rok pozwoliła mi na zdobycie fenomenalnego czwartego miejsca w generalnej klasyfikacji.

 

 

Już teraz zaczynam przygotowania do sezonu 2020, dużo treningów fizycznych oraz motocyklowych na halach zamkniętych oraz w szkółkach hiszpańskich. Przyszły rok to na pewno Puchar Polski w klasie Pitbike i może teningowy start w klasie 600ccm.

Tak dobrego wyniku nie osiągnąłbym gdyby nie kliku wspaniałych ludzi: cały team #APRT, KCR Karting Konin, firma Prohydro, Olga, Jakub Jóźwiak, Wiktor Mikołajczyk i pewnie jeszcze parę osób których nie jestem w stanie teraz wymienić- mówi Jakub Waszak.

Gratulujemy!


Najnowsze komentarze
  • Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnego udanego sezonu!!!!

  • GRATULACJE

Dodaj komentarz