Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kubzdyl odchodzi. Krawiec nowym trenerem SKP.

O zmianach na ławce trenerskiej pierwszego zespołu informuje Słupecki Klub Piłkarski.

– Łukasz Kubzdyl nie jest już trenerem pierwszego zespołu SKP Słupca. Obowiązująca do końca tego roku umowa, została rozwiązana za porozumieniem stron.

Niespełna 40-letni trener pracował w słupeckim klubie od początku tego roku. Zarząd klubu dziękuje za współprace i życzy powodzenia w dalszej trenerskiej przygodzie.

Jednocześnie informuje, że obowiązki pierwszego trenera powierzone zostały Patrykowi Krawcowi. Nowy trener pierwszy trening z zespołem seniorów poprowadzi w środę 20 września.

Mając na uwadze wspólną wizję budowy nowego słupeckiego zespołu, bardzo cieszymy się na tą współpracę. Wierzymy, że wspólnie osiągniemy zamierzone cele – czytamy w komunikacie klubu.


Najnowsze komentarze
  • Wreszcie jakaś decyzja z tym trenerem bo już nie dało się na niego patrzeć, a przy okazji na drużynę również.

  • Mimo wyników słabych i krytyki z mojej strony również życzę Panu wszystkiego dobrego z nowym klubem gdziekolwiek Pan pójdzie. Mimo iż wreszcie doczekaliśmy się zmiany to niemniej należą się zwykle ludzkie podziękowania za ostatnie pół roku, jakie one nie były…

  • Najpierw prezes słup, teraz trener słup,Panie patryku, przecież ONI Pana wykorzystują, chyba że pan to lubi.

    • Landini czy „Ferguson” dlaczego obrażasz pana Krawca, to bardzo ambitny młody człowiek i bardzo zaangażowany w sport w naszym mieście, myślę że już dojrzał do tego aby objąć i prowadzić taki zespół jak SKP, tym bardziej że zna wielu zawodników od podszewki.

  • Ja go nie obrażam, tylko przestrzegam, pamiętam jak go potraktowano, gdy był krótko prezesem, oczywiście życzę mu powodzenia, oraz dobrych wyników.

Dodaj komentarz