Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kursy na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe

Firma Ideal BHP Krzysztof Grzelak oddział w Łubowie koło Gniezna zaprasza na kursy na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, podesty ruchome przejezdne (tzw. zwyżki, podnośniki, podnośniki koszowe) z egzaminem państwowym UDT! (Urząd Dozoru Technicznego).

Po zdanym egzaminie uprawnienia wydawane są przez Urząd Dozoru Technicznego – jest to tzw. świadectwo kwalifikacyjne w formie plastikowej karty jak dowód osobisty. Kursy odbywają się prawie w każdą sobotę.

Adres:Łubowo 11A koło Gniezna (teren Spółdzielni Usług Rolniczych w Łubowie):

 

Terminy:

-Kurs na wózki widłowe: najbliższa sobota 9.04.2022 r. godz. 9:00.
-Kurs na ładowarki teleskopowe: sobota 9.04.2022 r. godz. 9:00.

 

By sprawnie dojechać na kurs należy na mapie Google wpisać „Spółdzielnia Usług Rolniczych Łubowo”. Jadąc od Gniezna w Łubowie za sklepem DINO pierwsza w prawo. Zielony budynek, po wejściu do budynku na pierwszym piętrze w prawo jest sala szkoleniowa.

Cena kurs na wózki widłowe: 480 zł kurs + 220 zł egzamin UDT, razem 700 zł.Kurs obejmuje uprawnienia na wózki widłowe czołowe, wózki boczne (ang. reach truck), wózki tzw. wysokiego składowania bez ograniczeń wysokościowych i udźwigowych (nieograniczony tonaż), wózki ręcznie prowadzone – tzw. „elektryczne paleciaki”.

Uprawnienia są wydawane na wózki z napędem spalinowym, elektrycznym (akumulatorowe), gazowym (LPG). Kurs łącznie z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli z gazem przy wózkach widłowych – dawniej uprawnienia te nazywały się 2 WJO.

 

-Cena kurs na ładowarki teleskopowe (zawiera uprawnienia na wszystkie wózki łącznie z wózkami z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem i uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli z gazem LPG): 780 zł kurs + 220 zł egzamin UDT, razem 1000 zł. Dawniej ta kategoria nazywała się 1 WJO.

-Dla osób, które mają obawy, czy poradzą sobie z jazdą praktyczną wózkiem widłowym istnieje możliwość zdania egzaminu UDT na tzw. „elektrycznym paleciaku” (wózek widłowym paletowym z dyszlem, ręcznie prowadzonym nazywany także jako „piesek”).
Uprawnienia takie mogą przydać się m.in. starając się o pracę choćby w sklepach Biedronka.
Przepisy są tak skontrowane, że także po zdaniu egzaminu na „elektrycznym paleciaku” od razu nabywa się uprawnienia do obsługi większości rodzajów wózków widłowych.

-Wiele ofert pracy zaczyna się od hasła „mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe”. Nasze motto: „Zainwestuj w siebie i dokonaj zmiany!”.Dla osób, które pracują lub chcą pracować za granicą mamy przygotowane wersje językowe tj. tłumaczenia dokumentów na wózki widłowe czy ładowarki teleskopowe w danym języku – koszt 100 zł od wersji.Wersje dokumentów (certyfikatów) jakie mamy: wersja angielska, niemiecka, holenderska, norweska, włoska, francuska.

 

 

-Zdawalność bliska 100%.
-Zapisy telefoniczne 792-880-333.Można także wysłać SMS z prośbą o kontakt, a my oddzwonimy lub mailem biuro@idealbhp.pl
-Szkolenia dla firm możliwe w siedzibie danej firmy.
-Wystawiamy faktury.

 

Inne kursy, szkolenia, usługi wykonywane przez Firmę Ideal BHP:

-Kurs na podesty ruchome przejezdne z egzaminem UDT (tzw. zwyżki, podnośniki, podnośniki koszowe) – 1000 zł,
-Kurs hakowy-sygnalista stacjonarny i online – 350 zł,
-Kurs na pilarki mechaniczne – 450 zł,
-Kurs na zagęszczarki i ubijaki wibracyjne – 400 zł,
-Kurs na burty samowyładowcze – 400 zł,
-Szkolenia bhp dla wszystkich stanowisk pracy i pracodawców – stacjonarne i online – od 80 zł,
-Kurs udzielania pierwszej pomocy – 120 zł,
-Szkolenie przeciwpożarowe – 120 zł,
-Wykonanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego – wycena indywidualna,
-Kompleksowa obsługa bhp firm (outsourcing) – wycena indywidualna,
-Sporządzanie regulaminów pracy – wycena indywidualna,
-Sporządzanie instrukcji bhp – wycena indywidualna.

 

 

 

Poczytaj o nas w Google: http://g.idealbhp.pl

www.idealbhp.pl

Fanpage: www.facebook.com/idealbhp

Ideal BHP Krzysztof Grzelak – odział w Łubowie koło Gniezna
Łubowo 11A – teren Spółdzielni Usług Rolniczych w Łubowie
biuro@idealbhp.pl
kom. 792-880-333

 

*Artykuł sponsorowany