Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kwaśny nie jest już trenerem seniorów SKP Słupca

Trenerem pierwszego zespołu SKP Słupca nie jest już Mirosław Kwaśny.

-Mecz z Wartą Międzychód był moim ostatnim meczem w roli trenera SKP Słupca . Dziękuję wszystkim za te piękne lata, które pracowaliśmy razem.

Dziękuję wam chłopaki za te wszystkie mecze i treningi, byliście i jesteście świetnymi ludźmi i zawodnikami. Zrobiliście kapitalne wyniki przez te lata.

Dwa puchary Polski, Mistrzostwo i awans w wielkim stylu. Zaszczytem było z wami pracować. Dziękuję kierownikom Marcin Lorencki, Marek Kwaśny. Dzięki wam wszystko funkcjonowało perfekcyjnie i byliście wielką pomocą w organizacji klubu.

Dziękuje Zarządowi i wszystkim ludziom związanym z klubem, pracownikom MOSiR z którymi mi się zawsze dobrze współpracowało. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy. Zawsze będę z wami, bo ten klub był, jest i będzie w moim sercu. Do zobaczenia panowie i powodzenia !!!- napisał na sowim fejsbuku Mirosław Kwaśny.

Czekamy na komentarz Zarządu w tej sprawie. W tym sezonie IV Ligi Słupecki Klub Piłkarski zgromadził 13 punktów w 14 meczach i zajmuje 18 miejsce na 20 zespołów w tabeli.

 

Pawlak nowym trenerem SKP Słupca


Najnowsze komentarze
  • Coś za szybko poszło. Brak cierpliwości i typowe dla polskich lig zachowanie . Drużyna gra słabo zwolnić trenera a przecież tak krawiec kraje jak mu materii staje.

  • Mirek Kwaśny był najlepszym pelnym poświęcenia, pasji trenerem, który doprowadził do awansu drużyny. Nie rozumiem decyzji zarządu. Takich ludzi jak Mirek należy szanować i wspierać a nie zwalniać.

Dodaj komentarz