Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Lądek rządzi w powiecie

Nie ma mocnych na OSP Lądek. Podczas Powiatowych Zawodów Sportowo- Pożarniczych drużyny z Lądku wygrały w trzech z czterech kategorii.

Tegoroczne Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze zostały rozegrane wczoraj na stadionie miejskim w Zagórowie. W rywalizacji udział wzięło 26 drużyn z 18 jednostek. W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt zwyciężyły reprezentantki OSP Lądek, drugie były dziewczyny z Ciążenia, a trzecie z Kornat. Wśród chłopców również górą Lądek, który wyprzedził drużyny z Woli Koszuckiej i Łomowa. Rywalizację seniorek wygrały z kolei panie z OSP Wacławów. Na drugim miejscu uplasowało się OSP Cienin Zaborny, a na trzecim OSP Strzałkowo. W najliczniejszej i najbardziej emocjonującej grupie seniorów również bez niespodzianek. Pierwsze miejsce dla ochotników z Lądku, drugie dla Zagórowa, a trzecie dla Wacławowa. Tym samym OSP Lądek potwierdziło swoja dominację w powiecie słupeckim. Komendanta gminnego, Jerzego Orchowskiego zapytaliśmy o przepis na sukces jego podopiecznych.

 

 

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwała komisja sędziowska składająca się ze strażaków Komendy Powiatowej PSP w Gnieźnie i Słupcy. Sędzią głównym był zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Gnieźnie st. kpt. Krzysztof Kapciński.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz