Close this search box.
Szukaj

Łatwa wygrana

Wysoko 5:1 zespół Zielonych Koźminek ograli seniorzy SKP Słupca.

Mimo wysokiego wyniku pierwsze kilkanaście minut spotkania było delikatnie mówiąc średnie w wykonaniu gospodarzy.

Gracze z Gajowej grali powoli, nie wystrzegali się prostych błędów, a rywale dobrze się bronili.

Obraz słabej pierwszej połowy nieco zmieniły dwie bramki. Pierwsza z nich autorstwa Szymona Szczęsnego padła w 22 minucie, na 2:0 podwyższył z kolei Igor Sarnowski.

Po przerwie na boisku widzieliśmy już inny zespół ze Słupcy. Gracze Wojciecha Henke agresywnie i wysoko atakowali rywali, którzy wyraźnie nie radzili sobie z takim pressingiem. Szybko dwa gole dołożył Marcin Balalja, a jednego strzelił Konrad Kobylarek.

Goście co prawda uratowali honor, ale wynik powinien być o wiele wyższy. Za tydzień na własnym boisku słupczanie podejmą Białego Orła Koźmin Wielkopolski.