Łatwe zwycięstwa

8:3 swoich przeciwników z Kazimierza Biskupiego ograli trampkarze młodsi SKP MOS Słupca. Równie wysoko, bo 9:2 z Polonią Golina wygrali u siebie juniorzy młodsi ZKS MOS Zagórów.

Od samego początku aż do końcowego gwizdka mecz rozgrywany na stadionie przy ulicy Gajowej przebiegał pod dyktando gospodarzy. Gra szybko przełożyła się na gole. Do przerwy było 4:0 dla SKP po bramkach Konrada Sroki, Dawida Łukasiewicza, Dawida Kinalskiego i Konrada Kobylarka. W drugiej połowie również padły cztery bramki dla miejscowego zespołu, których autorami tym razem byli Kamil Sikorski, Michał Walerczyk, Dawid Kinalski i Jakub Jasiak. Niefrasobliwość w obronie sprawiła jednak, że słupczanie stracili trzy gole i mecz zakończył sie wynikiem 8:3 dla gospodarzy.

Trener Wojciech Henke

Również juniorzy młodsi ZKS MOS Zagórów pewnie pokonali swoich rywali, którymi był zespół z Goliny. Trzy bramki zdobył wracający po karze za czerwoną kartkę Łukasz Kotuński, tyle samo dołożył Patryk Borowski, a po jednej strzelili Daniel Kotoński i Wojciech Kaźmierczak. Jedno trafienie ustalające wynik spotkania na 9:2 dla ZKS-u zapisał na swoim koncie również miejscowy bramkarz Hubert Koszal, który trafił z rzutu karnego.