Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Laur dla Kameny jednogłośnie

Wytwórnia Wód Mineralnych Kamena z Polanowa została zwycięzcą plebiscytu Słupecki Laur Gospodarczy 2015. W tegorocznej edycji o to miano rywalizowało 14 firm z terenu powiatu.

Słupecki Laur Gospodarczy to konkurs organizowany przez starostę słupeckiego, którego celem jest promocja najlepszych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie powiatu w danym roku, wyróżniających się pod względem osiągnięć, oryginalności, a także jakości usług i produktów. W tym roku, plebiscyt został zorganizowany po raz szósty, a do udziału w nim zgłoszonych zostało 15 firm. Jedna z nich zrezygnowała, pozostałe zwizytowane zostały przez kapitułę konkursu. Były wśród nich: Watis Strzałkowo, BMTI Strzałkowo, Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie, Gospodarstwo Agroturystyczne „Ranczo pod brzozami” w Radłowie, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, zakład fryzjerski Anny Andrzejewskiej z Kamienia, Transport Osobowy w Sługocinie, Metpol w Lądzie Kolonii, Agencja Reklamowa DizAjn w Słupcy, Kamena z Polanowa, Serwis Łyskawa w Jarotkach, Gospodarstwo Gościnne „Stanica Rycerska” w Korwinie, Ośrodek Szkoleń Doradztwa i Doskonalenia Kadr w Strzałkowie oraz Hotel i Restauracja „Pod Strzechą” w Giewartowie.

Największe wrażenie na członkach kapituły zrobiła Wytwórnia Wód Mineralnych Kamena z Polanowa i to ona jednogłośnie otrzymała tytuł Słupecki Laur Gospodarczy 2015. Kapituła przyznała również dwa równorzędne wyróżnienia, które trafiły do firm: Metpol z Lądu Kolonii i Watis ze Strzałkowa. Nagrodę mediów otrzymały: Hotel i Restauracja „Pod Strzechą” w Giewartowie oraz Gospodarstwo Gościnne „Stanica Rycerska” w Korwinie. W tym roku po raz pierwszy przyznano też wyróżnienie specjalne – Honorowy Słupecki Laur Gospodarczy, które trafiło do Spółdzielni Mleczarskiej Udziałowców w Strzałkowie.

Tegoroczna gala plebiscytu Słupecki Laur Gospodarczy była także okazją do wręczenia odznaki „Zasłużony dla Powiatu Słupeckiego”. Decyzją Rady Powiatu do grona wyróżnionych tym tytułem dołączył Cech Rzemiosł Różnych w Słupcy. Uroczystość uświetnił występ Krzysztofa Heriana i Pameli Zarzyckiej – duetu, znanego z występu w programie „Must be the Music – Tylko Muzyka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *