Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Lekcja teatralna z Fantazjaną

W czwartek odbyła się lekcja teatralna z Grupą Teatralną Fantazjana ,na którą przybyła społeczność szkolna ze SP w Zagórowie.

– Stało się to już tradycją ,że Fantazjana prezentuje swój spektakl dla dzieci i młodzieży, aby pochwalić się swoimi sukcesami, ale i też zachęcić kolejnych młodych do zabawy w teatr.

Na dzisiejszej lekcji zaprezentowała się również Alicja Waszak w nagrodzonym w Kleczewie monodramie. Bardzo się cieszymy ,że spektakl „Historia pewnego kapelusza” nagrodzony na Konfrontacjach Teatralnych w Kłodawie, bardzo się wszystkim spodobał i młodzi aktorzy, z których część rozpoczęła swą teatralną przygodę dopiero od października, zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 

 

Dziękujemy przybyłym gościom za udział w wydarzeniu, wszystkim uczniom oraz nauczycielom za świetną wrażliwość teatralną ,aktorom za wspaniały występ, Jackowi Burdzie za oprawę akustyczną i światła, Piotrowi Łakomiakowi za fotorelację.

Teraz pora na zasłużone wakacje, bo od września znowu ruszymy w teatralną przygodę. Niech żyje teatr! Niech żyje Fantazjana! – czytamy na stronie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

 

FOTO: MGOK Zagórów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *