Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Lider pokonany w Strzałkowie

26:21 aktualnego lidera rozgrywek III ligi Piłki Ręcznej, APR Poznań we własnej hali pokonali szczypiorniści Strzałkowskiego Hagardu.

Już od samego początku widać było, że gospodarze są bardzo zmotywowani by udanie rozpocząć rundę rewanżową swoich rozgrywek. Szybko wyszli na kilkubramkowe prowadzenie, a na tablicy wyników było między innymi 7:3, czy 11:6. W końcówce pierwszy połowy goście próbowali gonić wynik, jednak na niewiele się to zdało.

Hagard grał bardzo dobrze, momentami tez bardzo twardo w obronie, a w ataku nie brakowało skuteczności. W pierwszej części sporo bramek ze środka zdobył Jarosław Rogalski.

Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie. To miejscowo prowadzili zazwyczaj czterema lub pięcioma punktami. Na ich twarzach nie było widać zmęczenia. Kilka widowiskowych bramek w samo okienko zdobył też Domini Nawrocki. Między słupkami dwoił się i troił Hubert Rogalski, który obronił chociażby trzy ataki gości z rzędu.

Od wspomnianych już nie odstawali także pozostali zawodnicy. Mimo, że poznaniacy próbowali odrabiać straty, to jednak Hagard tego dnia była poza zasięgiem i zasłużenie wygrał 26:21.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz