Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Lider z pewną wygraną

Porażką 1:7 zakończyło się wyjazdowe starcie seniorów SKP Słupca z Notecią Czarnków. Gola dla naszego zespołu zdobył Jakub Jóźwiak.

-Zderzyliśmy się z zespołem, który celuje w awans i było to widać na boisku.

Zdobyliśmy bramkę wyrównującą i na chwilę powiało optymizmem. Po stracie bramki na 2:1 i 3:1 gospodarze nas jednak zdominowali i panowali na boisku do końca meczu, czego efektem były następne gole.

Na placu gry w drugiej połowie od pewnego momentu przebywało 8 młodzieżowców i to mały pozytyw,  jeśli chodzi o przyszłość  dla tych młodych zawodników, którzy zbierają doświadczenie z każdego meczu na tym poziomie rozgrywek- komentuje trener, Łukasz Kubzdyl.

W sobotę słupczanie zmierzą się u siebie z Victorią Września.

 

FOTO: Archiwum


Najnowsze komentarze
 • Dramat…

  • Pięć meczów w tej rundzie bilans: 5 porażek , 1 bramka strzelona!!!!, 19 straconych…
   Niestety mści się zbyt łatwe pozbycie się wielu zawodników(wychowanków), którzy spokojnie byli w stanie walczyć o utrzymanie..w zamian za to sprowadzono jak to wcześniej pisano zawodników, którzy wzmocnią drużynę..liczby mówią same za siebie i w dodatku trener, który ma niesamowite poczucie humoru gdzie w meczu , który przegrywa 0:4 twierdzi że zawodnicy zrealizowali założenia taktyczne

  • Śmiech na sali co tam sie wyczynia , trener nie ma jakiego kolwiek pojecia o piłce

 • Należy poprostu zmienić trenera, bo to już porażka!

  • Myślę że z takim zespołem spdniecie z hukiem … Trener z bilansem 0-0-5 bramki 1-18 powinienem miec odrobinę honoru i odejść …ale.on raczej człowiekiem honoru nie jest w Śremie cos o tym wiedzą….
   Sportowo nie zasługujecie żeby grać w 4 lidze poziom niżej jest dużo lepszych zespołów niż wasz i jeśli nie dokonacie zmian to będziecie mieli problem w 5 lidze o 4 zapomnijcie…

 • Trener nadal optymista,po takim laniu widzi światełko w tunelu.O co tu chodzi.Czy zarząd tego nie widzi. Poprzednia ekipa takich pogromów nie miała.

  • Trener do wymiany, już sparingi sugerowały, że coś jest nie tak. Najsłabszy sezon w historii klubu i ostre lanie co mecz. Oszczędźcie wstydu… Chyba chcecie spaść z przytupem i zostawić wrażanie chłopców do bicia. SKP większość czasu grała w IV lidze i o ile poprzednia runda jeszcze jakoś wyglądała, to teraz to jest dramat. Panie Grzywiński na spółkę z panem trenerem dość tego ośmieszania się skoro piąty poziom rozgrywek to za wysokie progi.

  • Zarząd nadal ślepo wierzy w trenera i nieznanych nikomu zawodnikow.
   Kolejna wysoka przegrana to wstyd dla Słupcy. Wymienic trenera, zawodnikow i zarząd!
   Tworzą Akademię, a grają zawodnikami niezwiązanymi z klubem, to jakaś chora polityka.
   Dlaczego burmistrz nie reaguje?

 • A może to nie jest wina trenera tylko zawodnicy są słabi?

  • Takich sobie dobrał. To on stworzył ten lepszy zespół.

 • Czytają powyższe komentarze widzę,że wszyscy w jakimś stopniu mają rację…nie znam słupeckiej piłki i jej zarządzania dlatego trudno oceniać zaistniała sytuację ( zmiana Prezesa, odejścia zawodników miejscowych ) ale już przed sezonem pisałem ,że te transfery będą tylko dobre medialnie a nic nie wniosą dobrego…zbitka przypadkowych ludzi którzy gdzieś tam byli w drużynie wyższej klasie rozgrywkowej ale nie grali lub mało nie stworzy monolitu a częściowo rozbija zespól w łączeniu z miejscowymi…/choćby przez względy materialne/ . Nie znam ludzi z Zarządu więc trudno mi ocenić ich znajomość w temacie piłki,ich zaangażowanie ale myślę ,że się starają jak mogą choć uważałem i nadal uważam ,że polityką kadrowa jest niefortunna….Osoba prezesa jest przynajmniej dla mnie nieco kontrowersyjna ale to już……
  Jeśli chodzi o trenera też osoba mi nie znana więc trudno coś powiedzieć o jego warsztacie ,charyzmie, pomyśle na grę…..ale uważam,że akurat trener ma najmniej winy bo przecież to gra zespół a nie trener…nie widziałem meczy i trudno mi ocenić co jest powodem takiego stanu rzeczy?…robiąc transfery na pewno oceniano ich wartości sportowe więc nie tu jest przyczyna….diagnoza jest tylko jedna totalny brak zaangażowania w grę i tu pytanie czy obiecano dużo i się nie wywiązano czy może podejście jest olewające….a może jeszcze zaskoczą??? czego im życzę..

Dodaj komentarz