Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Liga wystartowała

Pierwsza kolejka Słupeckiej Ligi Orlika za nami. Wczoraj swoje inauguracyjne spotkania na Orliku przy Gajowej rozegrało 14 zespołów. Nie obyło się bez niespodzianek.

Dwoje debiutantów, czyli Avengers Ratyń i Zryw Wilczna mierzyło się w pierwszym meczu rozgrywek. Lepsza okazała się drużyna z Wilcznej. Dużo bardziej zaskakujący wynik przyniosło drugie spotkanie, w którym ekipa 4 Fun podejmowała Stolarzy. Wzmocniona Norbertem Jędrzejczakiem i Erykiem Kamińskim ekipa nie była w stanie poradzić sobie z debiutantem i musiała pogodzić się z porażką. W zdobyciu choćby punktu nie pomogły dwa trafienia Łukasza Mikołajczyka. Strzałkowska drużyna Damian i przyjaciele podzieliła się punktami z UTH Wyszyńskim, a bramkę na wagę remisu dla pierwszego zespołu w ostatniej minucie strzelił Jakub Mencel. Jednym z bardziej zaciętych spotkań było starcie mistrza Strzałkowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, czyli drużyny Ergo Hestii Paruszewo oraz Szkółki Drzew. W pierwszym zespole w bramce debiutował Patryk Dolaciński, który jednak dwukrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki po golach Michała Andrzejewskiego i Michała Mielcarka. Jak się okazało sensacyjnie Ergo przegrało na inaugurację rozgrywek Słupeckiej Ligi Orlika.

Pewne zwycięstwo odniósł za to pierwszy lider, czyli Cuda Natury, których szeregi zasilił najlepszy zawodnik drugoligowych halowych zmagań w Strzałkowie Kamil Ceglewski. W debiucie zdobył dwa gole. Dwa dołożył Norbert Nowakowski, a jednego wracający po kontuzji Kacper Gawrysiak i Cuda ograły Wartę Ciążeń 5:1 zostając pierwszym liderem rozgrywek. W kolejnym bardzo ciekawym meczu Jóźwiak grał z Relaxem Śnieżką Mielżyn, który jako pierwszy zdobył prowadzenie w meczu, W drugiej odsłonie szybko przeciwników pozbawił go Krzysztof Ratajczyk, który ustrzelł dwa gole dla Jóźwiaka. Wtedy drużyna z Mielżyna także odpowiedziała dwoma trafieniami. Kiedy wydawało się, że odniesie zwycięstwo w ostatniej minucie strzałem w samo okienko z rzutu wolnego popisał się Arkadiusz Jóźwiak ratując remis swojej drużynie. Po najostrzejszym meczu kolejki Przem Bud ograł Orlika 0:2. Na drugą serię spotkań zapraszamy już w najbliższy piątek od godziny 18:40 na Orlika Przy ulicy Gajowej. Wszystkie informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej zakładce klikając w link poniżej.

Słupecka Liga Orlika


Brak komentarzy

Dodaj komentarz