Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Liga zakończona

Na Orliku przy ulicy Gajowej miałom miejsce zakończenie rozgrywek Słupeckiej Ligi Orlika organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Już jakiś czas temu Mistrzem została Galeria Słupecka, która obroniła tytuł sprzed roku. Tuż za nią uplasowały się Meble Mikołajczyk oraz Jóźwiak. Czwarte miejsce przypadło Getin Bankowi, a dopiero piąte po przegranej w ostatniej kolejce Ergo Hestii.

Szósty był Gregor Stal, siódma Warta Ciążeń, a tabelę zamknął OSP Cienin Zaborny. Najlepszym strzelcem I Ligi został Oskar Pietrzak z Ergo Hestii, zawodnikiem Szymon Nowak z Getin Banku, a bramkarzem Marcin Strzykała z Warty Ciążeń.

W niższej klasie rozgrywkowej PHU Pol Gałęzewice, drugi był Strażak Kamień, a trzecia Familiada. Czwarte miejsce przypadło Strażakowi Strzałkowo. Najlepszym strzelcem został Jakub Grzelak, a zawodnikiem Mariusz Jamruszka. Obaj ze Strażaka Kamień.

Najlepszym bramkarzem wybrano Wiktora Przybyłę. Nie zabrakło również pucharów Fair Play, które powędrowały do Jóźwiaka i PHU Pol. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, a najlepsze z I ligi nagrody finansowe. Krótki film z ostatniej kolejki i zakończenia obejrzycie na Twoja Słupca.tv

 

 

*materiał sponsorowany


Brak komentarzy

Dodaj komentarz