Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

LKS Ślesin-SKP Słupca (VIDEO)

Bramka Piotra Głowali dała zwycięstwo seniorom Słupeckiego Klubu Piłkarskiego w starciu z LKS-em Ślesin.

Od początku meczu w Ślesinie goście prowadzili grę, jednak niewiele z tego wynikało. Było tak aż do 22 minuty, kiedy piłką dośrodkowaną w pole karne przez Jacka Mikołajczyka strącił jeszcze obrońca gości. Gola zdobył Jakub Woźniak jednak nie wiedzieć czemu arbiter bramki nie uznał odgwizdując spalonego. Niestety nie był to jego ostatni błąd, a w czasie całego meczu mylił się zarówno w jedną, jak i drugą stroną. Gola po strzale głową mógł strzelić także Piotr Głowala. Tuż przed przerwą  miejscowi także mogli objąć prowadzenie jednak uderzyli obok bramki.

Początek drugiej odsłony należał do LKS-u, który nieco zepchnął rywali do defensywy. Mimo to, w 58 minucie po rzucie rożnym i błędzie Szymona Szymańskiego gola dla SKP silnym strzałem zdobył Piotr Głowala. Obraz gry zmienił się po wejściu na boisko Jakuba Jóźwiaka i Dariusza Gromanowskiego. Słupczanie prowadzili, jednak nie mieli zamiaru się cofać. Co chwilę przeprowadzali groźne ataki. Najpierw po dograniu Jóźwiaka strzał Gromanowskiego obronił bramkarz ze Ślesina, a zaraz potem pierwszy z wymienionych zawodników po składnej akcji uderzył niecelnie. Na sześć minut przed końcem uderzenie jednego z miejscowych graczy musnęło poprzeczkę SKP. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną słupczan. Już w piątek o 11:00 podejmą u siebie Białego Orła.

SKP: Maciej Przygoda, Jacek Mikołajczyk ( 41’ ż.k.), Bartosz Bednarowicz, Daniel Bednarowicz, Jakub Woźniak, Piotr Głowala (58’ bramka), Norbert Grzelak ( 35’ ż.k.), Michał Lorencki, Damian Maciejewski, Piotr Witowski, Alan Kujawa

Rezerwowi: Kacper Kaczmarek, Jacek Kowalczyk, Jakub Jóźwiak (60’ Maciejewski), Dariusz Gromanowski (65’ Witowski), Adam Jaszczak (90’ Kujawa)

XIV kolejka
Centra Ostrów Wielkopolski-Obra Kościan 1-0
PKS Racot-Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-5
Kania Gostyń-Polonia Kępno 0-1
Rawia Rawicz-Victoria Września 4-2
LKS Ślesin-SKP Słupca 0-1 (0-0)
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski-Victoria Ostrzeszów 6.11
Pogoń Nowe Skalmierzyce -Polonia 1912 Leszno 6.11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *