Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Łukasz Kubzdyl trenerem SKP

Nazwisko nowego trenera ogłosił Zarząd Słupeckiego Klubu Piłkarskiego.

-Łukasz Kubzdyl, prowadzący do tej pory V-ligową Wartą Śrem, został następcą Macieja Rozmarynowskiego w drużynie seniorskiej SKP Słupca.

Nowy trener słupczan ma 39 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na specjalizacji trener II klasy. Jest również absolwentem studiów podyplomowych Menedżer sportu – zarządzanie i organizacja sportem. Posiada licencję UEFA A.

W jego piłkarskim życiorysie można znaleźć reprezentacje takich klubów jak: Warta Poznań (włączony swego czasu do kadry pierwszego zespołu), Tur Turek, Wełna Rogoźno czy Unia Swarzędz, z którą wywalczył awans do czwartej i trzeciej ligi. Reprezentował także barwy TPS Winogrady.

W piłce seniorskiej był grającym trenerem GKS Golęczewo (A Klasa). Na czwartoligowych boiskach przez półtora roku był szkoleniowcem Huragana Pobiedziska. W spektakularnym stylu awansował z Piastem Kobylnica do V ligi, w której spędził 4,5 roku. Jego bilans w Kobylnicy w 114 meczach ligowych to: 75 zwycięstw, 18 remisów i 21 porażek zdobywając 340 bramek, a tracąc 132. Ostatnio prowadził Wartę Śrem.

– Mamy nadzieję, że będzie to nowy, dobry impuls dla pierwszej drużyny by walczyć w każdym meczu o punkty. Pierwsze spotkanie z zespołem seniorów trener Kubzdyl ma zaplanowane na najbliższy poniedziałek. Cieszymy się na tą współpracę i życzymy szkoleniowcowi oraz pierwszej każde znalezienia „wspólnego języka” oraz sukcesów – czytamy w komunikacie zarządu SKP Słupca.

Trenerze witamy na pokładzie! Do boju SKP-czytamy na stronie klubu.

 

FOTO: SKP Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *