Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Magiczny czas”. Koncert Świąteczno-Noworoczny w MDK

Koncert Świąteczno-Noworoczny zorganizował Miejski Dom Kultury w Słupcy.

-„Magiczny czas”- Koncert Świąteczno-Noworoczny, to pierwsze tegoroczne kulturalne wydarzenie, pod szyldem MDK Słupca we współpracy z naszymi Partnerami: Szkoła Tańca i Baletu Fart Konin oraz Studio Piosenki Estradowej Hit z Konina.

Późne popołudnie 12 stycznia na długo pozostanie w naszej pamięci, a to za sprawą przepięknego koncertu, łączącego śpiew, taniec i poezję – wszystko w klimacie najpiękniejszych polskich świąt. Na scenie MDK zaprezentowali się najmłodsi adepci sztuki wokalnej i tanecznej, którzy uczęszczają – od września 2022 roku, na zajęcia w MDK Słupca.

Podczas koncertu zaprezentowali się także Goście – doświadczeni tancerze i wokaliści, którzy są dowodem na to, że pracą można osiągać naprawdę wspaniałe efekty. Koncert prowadzili: Justyna Szczap – właścicielka i choreograf Szkoły Fart oraz Mariusz Urbaniak – właściciel i wokalista Studia Piosenki Hit – za ten szczególny dar, za pracę, zaangażowanie i doskonałą współpracę -dziękujemy!

 

 

Mamy nadzieję, iż ten wyjątkowy koncert przypadł Drogiej Publiczności do gustu. Dziękujemy za tak liczną Waszą obecność i obiecujemy coraz więcej tego typu spotkań, abyśmy wszyscy razem mogli podziwiać talenty młodych artystów. Jednak, aby to mogło się zadziać bardzo serdecznie zapraszamy, zachęcamy do udziału w zajęciach wokalnych i tanecznych, a także we wszystkich innych, które znajdują się w ofercie MDK Słupca.

W koncercie wystąpili:Kasandra Gomulska – choreograf słupeckiej grupy tanecznej FART oraz tancerze: Lena Kurzawińska, Maja Ptak, Helena Bartczak, Aleksander Anklewicz, Maja Grudzińska, Tamara Zawadzka, Zosia Szut, Maja Barszcz, Lena Szeflińska.Studio Piosenki Estradowej HIT: Mariusz Urbaniak – konferansjer i śpiew, Liliana Małek, Kalina Kupaj, Lena Grzelewska, Julia Wittig, Julia Kominkiewicz i Mieszko Szczepankiewicz – słupecki duet, Marcelina Staszak, Gustaw Konat, Klaudia Rachubińska.

Koncert przygotowali:Scenariusz i reżyseria: Justyna Szczap.Przygotowanie wokalistów: Mariusz Urbaniak Choreografie przygotowali: Kasandra Gomulska i Gabriela Piotrowska, Maria Janikowska, Weronika Skórzewska.

Ogromne podziękowania kierujemy do Macieja Śmiechowskiego Sound x Light Rental & Services za obsługę światło/dźwięk oraz portalowi Twoja Słupca.pl za realizację nagrania-czytamy na stronie Miejskiego Domu Kultury.

 

 

FOTO: MDK Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *