Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Majowe granie w Zagórowie

Po raz drugi Klub Jeździecki Zagórów zorganizował majowy turniej piłki nożnej dla nieco starszych zawodników.

Przed rozpoczęciem turnieju swój mecz rozegrali uczniowie szkół podstawowych. Na przeciwko siebie stanęli Sławsk i Zagórów. Pierwsza drużyna zwyciężyła 11-4 i zdobyła puchar burmistrza Słupcy Michała Pyrzyka. Przegrany zespół nie odszedł jednak z niczym i otrzymał puchar burmistrza Zagórowa.

-Idea turnieju zrodziła się rok temu kiedy z grupą kolegów postanowiliśmy rozegrać pierwszy majowy turniej zawodników wieku 35+ zapraszając na niego kolegów z ościennych miejscowości.Pomysł spodobał się wszystkim, a burmistrzowie z Zagórowa i Słupcy wsparli inicjatywę, radni powiatowi ufundowali puchary i tak w tym roku odbyła się druga edycja imprezy-mówi Jacek Kołodziejczak z Klubu Jeździeckiego Zagórów.

W turnieju majowym zwyciężyła drużyna ze Słupcy wygrywając z Lądkiem 9-1 i Zagórowem 9-2 zdobywając puchar burmistrza Wiesława Radnieckiego. Drugie miejsce przypadło gospodarzom z Zagórowa, którzy pokonali Lądek 8-2 i zgarnęli puchar radnego powiatowego Szymona Grzywińskiego

Nagrodę fair play i puchar radnego powiatowego Jerzego Orchowskiego otrzymała drużyna z Lądku. Królem strzelców imprezy został Patryk Banaszak ze Słupcy, a najlepszym bramkarzem Radosław Mnich. Z kolei tytułem najstarszego zawodnika uhonorowano Aleksego Rdesińskiego. Po zawodach wszyscy uczestnicy spotkali się przy tradycyjnym grillu.W zorganizowaniu imprezy udział brali również Jacek Parus, Eugeniusz Bartłomiejczak i Michał Ruciński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *