Na wspólne świętowanie swoich mieszkańców zaprosił samorząd Gminy Lądek.
Na tamtejszym stadionie odbyła się Majówka. Na miejscu jak zwykle nie zabrakło stoisk tamtejszych Kół Gospodyń Wiejskich, czy też animacji dla dzieci, dmuchańców i małej gastronomii.
Najpierw na scenie zaprezentowali się lokalni artyści. Gwiazdą wieczoru był zespół Kombi Łosowski.
Imprezę zakończyła impreza taneczna z DJ-ami Baldem i Romim.






































