Szukaj
Close this search box.
Szukaj

Majówkowy turniej plażowej piłki siatkowej

Choć pogoda podczas majówki raczej nie zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu, grupa młodzieży z terenu Gminy Strzałkowo wzięła udział w turnieju plażowej piłki siatkowej, który został rozegrany 1 maja w Strzałkowie.

Zawody do końca stały pod znakiem zapytania, ale ostatecznie udało się je przeprowadzić bez przeszkód. Frekwencja dopisała, a uczestnicy zostali podzieleni na dwie mieszane kategorie: klasy 4-5 oraz klasy 6-8. W każdej grupie znalazło się po 5 zespołów.

Rywalizacja była zacięta, ale tego dnia wszyscy, którzy stawili się na turnieju byli wygrani. Pierwsze miejsce w młodszej kategorii zdobyła para: Kornelia Adryan i Natalia Jakubowska, tuż za nimi uplasowały się Natasza Raśniewska i Monika Błaszczak, a podium zamknęli Antoni Wójcicki i Michał Kobylarek.

W grupie starszej najlepsze tego dnia okazały się Maja Piasecka w parze z Dominiką Chrzumnicką, drugie miejsce zajęli Szymon Jakubczyk i Wiktor Jakubczyk, a trzecie Oliwier Krysiński z Oliwierem Sawickim. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani sportowymi nagrodami ufundowanymi przez Samorząd Gminy Strzałkowo.

Organizacją turnieju zajął się Krzysztof Stefański, a sędziami byli Paweł Pawłowski i Piotr Szambelan.

Niestety ze względu na pogodę nie udało się rozegrać zaplanowanego na 3 maja turnieju piłki nożnej dla klas 2-4. Zawody odbędą się w innym terminie.