Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Mała kadra, duży wynik

Znikoma ławka rezerwowych nie odbiła się na wyniku ostatniego spotkania słupeckich juniorów młodszych. Dużo gorzej poradzili sobie ich starsi koledzy ze Strzałkowa, którzy przegrali drugi mecz z rzędu.

Niepokonani do niedawna w w tegorocznych rozgrywkach i cieszący się ze zdobytego tytułu juniorzy starsi Hagardu Strzałkowo przegrali drugi mecz z rzędu. Tym razem u siebie aż 0:3 ulegli Warcie Helenów Kramsk.

Z jednym zawodnikiem rezerwowym do meczu z GKS-em Lisewo przystępowali podopieczni Michała Walerczyka. Na dodatek jeszcze w pierwszej połowie z powodu urazu boisko musiał opuścić Maciej Patrzykąt, a w jego miejsce pojawił się właśnie Szymon Adamczyk. Mimo to słupczanie bez problemu zdominowali boiskowe poczynania i po golach Wojciecha Dropa, Adama Jaszczaka, Szymona Adamczyka i Tomasza Rosińskiego odnieśli pewne zwycięstwo.

Wysokiej porażki z Górnikiem Konin doznali natomiast juniorzy Czarnych Ostrowite, którzy aż 8:0 przegrali na wyjeździe. Z kolei ZKS MOS Zagórów otrzymał walkower za mecz ze Strażakiem Licheń, który z rozgrywek się wycofał. Tempa nie zwalniają za to trampkarze młodsi Wojciecha Henke. Tym razem na wyjeździe rozbili Nałęcz Babiak aż 9:0. W tym spotkaniu na listę strzelców dwukrotnie wpisali się Dawid Kinalski oraz Konrad Kobylarek, trzykrotnie Michał Walerczyk oraz jeden raz Jakub Jasiak i Kamil Sikorski.

Junior starszy
UKS Hagard Strzałkowo-Warta Helenów Kramsk 0:3

Junior młodszy
SKP MOS Słupca-GKS Lisewo 4:0
ZKS MOS Zagórów-Strażak Licheń Stary 3:0 (w.o.)
Górnik Konin-Czarni Ostrowite 8:0

Trampkarz młodszy
Nałęcz Babiak-SKP MOS Słupca 0:9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *