Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Mali artyści po raz drugi

Po raz drugi Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Strzałkowie zaprosiło dzieci z placówek całego powiatu do udziału w Festiwalu Małych Artystów. Na scenie wystąpiło około 50 wykonawców z ośmiu przedszkoli.

Celem Festiwalu Małych Artystów, oprócz dobrej zabawy jest przede wszystkim integracja dzieci z przedszkola prywatnego z dziećmi z placówek publicznych powiatu słupeckiego. – Chodzi o to, żeby przełamać krążące kiedyś stereotypy, że przedszkole niepubliczne jest inne, a publiczne jest inne. Nieprawda, wszystkie dzieci są nasze i robimy wszystko, żeby były one szczęśliwe i zadowolone. Myślę, że takimi wspólnymi działaniami właśnie to udowadniamy – mówiła Iwona Płocka, dyrektor niepublicznego przedszkola w Strzałkowie.

Występom maluchów bacznie przyglądało i przysłuchiwało się jury, które oceniało każde wykonanie. Tego dnia nie było jednak zwycięzców i przegranych, ponieważ wszyscy zostali docenieni i wyróżnieni. Z kolei przedstawicielom wszystkich placówek biorących udział w festiwalu wręczono pamiątkowe statuetki. Impreza została dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz