Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Małżeństwo im służy. Żonaci ponownie lepsi od Kawalerów.

Jak co roku w Lądzie odbyło sie piłkarskie stracie drużyn Kawalerów oraz Żonatych, w którym od kilkunastu lat mierzą się zawodnicy z tej miejscowości i okolic.

Stawką oprócz pucharu jak co roku była beczka piwa. Żonaci po raz kolejny zbudowali silną drużynę, dzięki której udało im się zwyciężyć 6:2.

Gole dla wygranego zespołu zdobywali Jakub Waszak, Maciej Rewers, Mateusz Matuszak, Daniel Kujawa, Mateusz Wenglewski i Paweł Michalak. Z kolei dla Kawalerów strzelali Oskar Cichoblas i Kacper Kamiński.

Starcie jak zwykle licznie dopingowali mieszkańcy Lądu wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Oprócz samego meczu nie zabrakło innych atrakcji szczególnie dla najmłodszych kibiców ale i pozostałych gości. Był grill, dmuchańce oraz loteria z fantami.

Organizatorzy składają podziękowania wszystkim sponsorom, którzy wsparli wydarzenie.

 

 

Są to: Bank Spółdzielczy w Słupcy, Starostwo Powiatowe w Słupcy, adwokat Daniel Baczynski, producent marki Aroma Home oraz Aroma Car, wójt Gminy Lądek Artur Miętkiewicz, Firma „Izbruk” Maciej i Kacper Rybiccy, Firma „GRAND BRUK” Paweł Michalak, KAM-POL Kamil Zieliński, Hurtownia elektryczna „METPOL”, radny Powiatu Słupeckiego Jerzy Orchowski, Konspol Holding Sp. z o. o., Firma ,,JMM Wenglewscy”, Maciej Matuszewski, Krzysztof Okoniecki, Dawid Wiechciński, Grzegorz Grajek, Szymon Smuszkiewicz, Jakub Fronckowiak, Artur Fronckowiak, Dariusz Fronckowiak, Firma „ProJack Solar”, Firma „GeoPomiar Bartosz Burda, Małgorzata Olaszek, Jeremiasz Grzywiński, Zbigniew Warczygłowa, Firma „APS-Team” Piotr Stogiński, Lawendowy Ląd, Karolina i Grzegorz Warczygłowa, Aleksandra Stawska i Adrian Musiałowski, Justyna i Wojciech Stawscy, „Sklepy Monopolowe Bajka” Justyna i Bartosz Warczygłowa, „Stylownia” Magdalena Michalak, Kinga i Adam Skoczkowscy, B2 Fitness Piotrowice, Błażej Stolarski, Kacper Kamiński, Jola Matecka, Henryka Szustakiewicz, Mieczysław Śmigielski.

Organizatorzy dziękują również za wsparcie i obecność mieszkańcom Lądu, bez których wydarzenie nie doszłoby do skutku. Szansa na rewanż dla kawalerów już za rok.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *