„Mam nadzieję, że w końcu przyjdzie przełamanie”

1:2 na własnym boisku z Vitcovią Witkowo przegrał strzałkowski Polanin.

W pierwszej połowie rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Oskar Pietrzak. Z kolei jedenastkę na gola dla miejscowych zamienił Łukasz Szygenda.

W drugich 45 minutach do siatki trafiali już tylko goście. Gole zdobyli Oskar Wegnerski i Szymon Meller, a Vitcovia wygrała 1:2.

-Po raz drugi z rzędu prowadzimy do przerwy 1:0 i nie potrafimy dowieźć do końca meczu chociażby jednego punktu.

Słaba druga odsłona w naszym wykonaniu spowodowała, że oddaliśmy inicjatywę i daliśmy sobie strzelić dwie bramki.

W dwóch spotkaniach ustępowaliśmy zdecydowanie przeciwnikom ale w pozostałych meczach punkty były w naszym zasięgu.

Taka sytuacja, mimo porażek mobilizuje do walki w kolejnych meczach. Mam nadzieję, że w końcu przyjdzie przełamanie i będziemy regularnie zdobywać punkty- podsumowuje mecz trener, Wojciech Henke.

Wygrali natomiast Czarni Ostrowite, którzy u siebie 2:0 pokonali CKS Zbiersk. Gole dla miejscowych strzelali Jacek Kowalczyk i Łukasz Piguła z rzutu karnego.