Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Marika Kwaśniewska z Grand Prix Mieczownicy

Marika Kwaśniewska z Klubu Jeździeckiego Zagórów zdobyła Grand Prix Mieczownicy. Zawodniczka, ex aequo z Boguszem Dąbrowskim, zajęła też pierwsze miejsce w konkursie „sześciu barier”, kończącym dwudniową imprezę.

Drugi dzień Regionalnych Zawodów Konnych w skokach przez przeszkody w Mieczownicy zdecydowanie należał do zawodników z Zagórowa. Swoją dominację pokazali oni szczególnie w konkursie L dwufazowym, zajmując trzy pierwsze miejsca. Najważniejszym konkursem tego dnia i całej imprezy było jednak Grand Prix o puchar starosty słupeckiego, które wygrała Marika Kwaśniewska.

 

 

Chwilę po zdobyciu Grand Prix, zawodniczka z Zagórowa wzięła jeszcze udział w nietypowym, jak na te zawody, konkursie „sześciu barier”. Startujący mierzyli się w nim bowiem wyłącznie z wysokością przeszkód. Po efektownej walce do samego końca, Marika Kwaśniewska znów okazała się najlepsza, jednak tym razem pierwszym miejscem musiała podzielić się z reprezentantem LKJ Mieczownica, Boguszem Dąbrowskim. Co ciekawe, tuż przed ostatnim, decydującym o zwycięstwie przejazdem koń, na którym jechała zawodniczka z Zagórowa zgubił podkowę. Nie przeszkodziło jej to jednak w bezbłędnym pokonaniu najwyższych przeszkód.

 

 

Oprócz zwycięstw w dwóch wspomnianych konkursach, Marika Kwaśniewska zdobyła również trzecie miejsce w konkursie N dwufazowym o puchar burmistrza miasta Słupca.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *