Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Masz pomysł na wydarzenie kulturalne w Słupcy? Możesz go zrealiziwać. MDK zaprasza na spotkania.

Do udziału w spotkaniach dotyczące kulturalnych inicjatyw w naszym mieście zaprasza Miejski Dom Kultury w Słupcy.

Drodzy Mieszkańcy Słupcy! Zaczynamy! Zostaliśmy beneficjentem programu Narodowe Centrum Kultury Domy Kultury + edycja 2023 Oznacza to tyle, że jeszcze bardziej otwieramy się na Wasze pomysły i inicjatywy kulturalne.

Zanim jednak przejdziemy do ogłoszenia konkursu na Wasze oddolne pomysły/inicjatywy, ruszamy z badaniem potrzeb Mieszkańców.W Internecie pojawi się ankieta dotycząca potrzeb kulturalnych mieszkańców Słupcy.

W kinie Sokolnia – od 11 kwietnia – zostanie umieszczona Tablica Pomysłów – „Pomysły mądrej głowy, przed seansem kinowym”. Na tablicy będzie można zapisać swoje pomysły dotyczące inicjatyw kulturalnych w naszym mieście.

14 i 21 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbędą się spotkania z mieszkańcami Słupcy.
14 kwietnia, godz. 16.00 – O kulturze dyskutowanie przy ciastku i kawie – spotkanie z liderami stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych z terenu Słupcy /sala na parterze – wejście od strony sklepu Hermes.

21 kwietnia, godz. 16.00 – Nie bądź boomerem, bądź kulturalnym bohaterem – warsztaty dla młodzieży i osób w wieku 30+, jako forma konfrontacji kulturalnych oczekiwań /sala na parterze – wejście od strony sklepu Hermes.

Czeka na was konkurs na najlepsze inicjatywy kulturalne na które można uzyskać dofinansowanie. Szczegóły podczas spotkań. Spotkania poprowadzą ekspertki: Sylwia Kudła i Janina Szczepaniak. Do zobaczenia- czytamy na stronie MDK.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *