Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Matematyczna szansa na pozostanie w lidze nadal jest”

1:7 z Centrą Ostrów Wielopolski na wyjeździe przegrali seniorzy SKP Słupca.

Jedynego gola dla naszej drużyny strzelił Samir Galmami.

-Proste błędy, słaba gra zwłaszcza defensywna całej drużyny i kolejna tak wysoka przegrana stała się faktem.

W końcówce meczu zadebiutował Karol Gorzelańczyk (2006). Matematyczna szansa na pozostanie w lidze nadal jest, więc będziemy starali się za tydzień zmazać plamę po tej przegranej grając u siebie.

Groźnej kontuzji w pierwszych minutach meczu doznał Kamil Sorka i to kolejny cios dla naszej drużyny.

Teraz będziemy czekać na diagnozę jak poważny i długi będzie to uraz-komentuje trener, Łukasz Kubzdyl.

W czwartek przy Gajowej słupczanie zagrają u siebie z LKS-em Gołuchów.

3 odpowiedzi

  1. Panie prezesie jak już kiedyś pisałem decyzję transferowe zdecydowanie nietrafione i Ktoś je podejmował i jestem ciekaw czym się kierował….moja diagnoza jest zdecydowana rozgonić to towarzystwo bo po prostu nie chce się im grać….to już kolejna tak wysoko przegrana a w cuda nie wierzę bo coś tam potrafią grać i przy jako tak zaangażowaniu nie było by wyników 1:7 jak teraz chyba,że Zarząd obiecał dużo a teraz się nie wywiązuje i grają jak grają…..Prezesie odwagi , wypieprzyć tych wszystkich przyjezdnych i oprzeć budowanie drużyny na bazie wychowanków (powstały akademię) do tego masowość piłki kopanej daje takie możliwości…. Oczywiście zagadką są kontuzje i pytanie skąd się biorą?Czy może nie wynikają z braku przygotowania ? a tak jest ma pewno w wielu przypadkach….odwagi p.Prezesie

    1. Najgorszy sezon w historii klubu, spadamy z kretesem a tu jakieś brednie o matematycznych szansach… Jeżeli myślą, że ligę niżej będzie łatwiej to po pierwsze gratuluję ambicji, a po drugie zapewniam, że bez zmian będzie środek tabeli… Trener, piłkarze i za brak reakcji na ten bałagan również zarząd nadają się tylko zmiany. Kto na ten bajzel pozwolił. Zapisujecie się w historii, ale niechlubnej.

  2. Zgadzam się w 100% z powyższymi wypowiedziami! Zawsze wychodzę z założenia że zawodnik przychodzący do klubu z zewnątrz musi być przynajmniej o klasę lepszy od wychowanka. Zarząd ściągnął „szrot” z zewnątrz i wyniki pokazały w tej rundzie , że byliśmy najgorsza drużyna w tej lidze! Jeżeli chodzi o trenera to też jakieś wielkie nieporozumienie! Czy w naszym środowisku nie ma trenera , który mógłby prowadzić ta drużynę?! Odpowiedz, jest bardzo prosta- Jest!, Bo gorszego trenera od tego, który obecnie w Skp jest zatrudniony nie ma!!!! Gościu robi jakieś godzinne analizy po meczu zamiast , zawodnikom dać piłkę i uczyć ich gry, bo porażki różnica sześcioma, siedmioma bramkami zdarzały się praktycznie co drugi mecz!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *