Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Medal dla Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Słupcy

Z okazji 104. rocznicy odzyskania Niepodległości oraz Święta Korpusu Służby Cywilnej policjanci i pracownicy Wielkopolskiej Policji uczestniczyli w uroczystej zbiórce zorganizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tego dnia wręczono wyróżnienia i medale za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, wynikających z pracy zawodowej. Wśród odznaczonych był przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Słupcy podinsp. Krzysztof Golak.

7 listopada 2022 roku w Sali Ziemi na terenie MTP, w specjalnej zbiórce uczestniczyli przedstawiciele wszystkich jednostek organizacyjnych Policji województwa wielkopolskiego oraz zaproszeni goście. Podczas wyjątkowej uroczystości wręczono 12 złotych, 27 srebrnych i 10 brązowych „medali „Za Długoletnią Służbę”.

Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego KPP w Słupcy podinsp. Krzysztofowi Golakowi, na wniosek Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, Prezydent RP nadał Złoty Medal „Za Długoletnią Służbę”.

Podczas zbiórki Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka zwrócił się z podziękowaniami do funkcjonariuszy Policji oraz pracowników cywilnych Policji za ich wysiłek, zaangażowanie i budowanie właściwego wizerunku formacji. Podkreślił, że bez ich zaangażowania i codziennej pracy na różnych stanowiskach, nie byłoby możliwe prawidłowe funkcjonowanie Policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *