Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Medal dla policjanta ze Słupcy

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej policjanci i pracownicy Wielkopolskiej Policji otrzymali awanse, odznaczenia i wyróżnienia. Jedynym z nagrodzonych był funkcjonariusz ze Słupcy.

W Piątek w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej, odbyła się uroczysta zbiórka policjantów oraz pracowników Wielkopolskiej Policji. W dniu Narodowego Święta Niepodległości,  11 listopada dla podkreślenia znaczenia roli służby cywilnej i administracji państwowej – obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej.

Dlatego też wśród zgromadzonych podczas uroczystej zbiórki nie mogło zabraknąć pracowników Wielkopolskiej Policji, którzy każdego dnia swoją ciężką pracą wspierają mundurowych w działaniach na rzecz bezpieczeństwa. Medale i odznaczenia dla mundurowych i pracowników cywilnych wręczał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka.

Wręczono również Medale Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa wielkopolskiego. Wśród wyróżnionych znalazł się Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjntów w Słupcy Paweł Ławniczak, który Brązowy Medal otrzymał z rąk podinsp. Andrzeja Szarego Przewodniczącego NSZZP woj. Wielkopolskiego.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz